PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 817
ocen
8,0 10 1 169817
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Kapitan Marvel

ocenił(a) film na 7

Jak moza było oszpecić taka ładna dziewczynę i obciąć jej włosy!

ocenił(a) film na 1
wojnarBOSSS

Zgadzam się jak dla mnie wyglądała okropnie ale chyba zmiana fryzury chcieli podkreślić że minęło 5 lat bo i Natashy coś podolepiali co też moim zdaniem kiepsko wyglądało....

ocenił(a) film na 7
wojnarBOSSS

Musieli upchnąć jakąś feministkę. Teraz ci od Disneya są chorzy jak propagandy babohłopów i zboków nie dorzucą do każdego produkowanego filmu. Rzygać się chce. Nawet tu musieli wcisnąć scenę gdzie chłopak wije się na ziemi i biegnie banda wściekłych macic walczyć pod wodzą oszpeconej panny. Kap. Marvel z tą fryzurą ala feministka ohydnie wygląda.

SirDrX

Dokładnie, ta feministyczna scena to chyba najgorszy kawałek tego filmu

hulk008

Ja tez tak myślałem ale poczytałem troche. W komiksach jest coś takiego jak Kobiety Avengers czy cos takiego. To o to chodziło. Co do Kapitan Marvel to Brie Larson najpierw nakreciła sceny z endgame a pozniej do "kapitan marvel" . Po prostu eksperymentowała z fryzurą o czym reżyserzy jasno piszą " Każdy aktor ma wolną ręke do do małym elementów swojeje postaci jak np fryzura"

ocenił(a) film na 8
Trojan26wwa

było nazywa się to A-Force

ocenił(a) film na 8
hulk008

ja miałem na to wywalone, dla mnie to było ''o kobieca część ekipy'' ale scena w której capitain marvel okazała się silniejsza od thora czy hulk zmuszając thanosa do użycia na niej kamienia mnie zirytowała, gdzie ona a gdzie thor? przecież to kpina

ocenił(a) film na 6
wojnarBOSSS

Nigdy nie była ładna, ona jest feministyczną idiotką i szowininistyczną rasistką w prawdziwym życiu. Włosy takie akurat miał w komiksie od ok 2015 roku.

ocenił(a) film na 10
MegaMaro

Rozmawiamy o komiksowej postaci, nie aktorce (facepalm)

ocenił(a) film na 6
Himiteshu

No w komiksie miała takie włosy w 2015 roku, dla tego w fimie takie dali. Ty chyba nie zrozumiałeś co napisałem.

ocenił(a) film na 10
MegaMaro

Dlatego

wojnarBOSSS

Z tego co zasłyszałem w jednym z wywiadów to aktorzy sami mogą modyfikować wygląd postaci żeby lepiej się w nie wczuć. Więc sama to sobie zrobiła. Feministka zawsze sobie walnie feministyczny fryz.

ocenił(a) film na 10
oumajgad

Ale pieprzycie pod tym komentarzem haha

ocgsil

haha, ale się uśmiałem haha...

ocenił(a) film na 10
oumajgad

Wiesz, że rozmawiamy o Kapitan Marvel a nie aktorce?

ocenił(a) film na 10
wojnarBOSSS

W takiej fryzurze jest bardziej kozacka :)

ocenił(a) film na 10
Himiteshu

No pewnie!

SMOK888

No nie bardzo, fryzurę jednak dobiera się do kształtu twarzy, dla Brie która ma trochę kwadratową szczękę odpowiednie są długie blond włosy. W krótkich nie tylko nie wygląda kobieco, nie wygląda nawet kozacko. Wygląda jak "niezależna, silna pracownica urzędu". Taka co w jej mniemaniu wiele może. Wiele może arkuszy Excela na godzinę wypełnić. Ja wiem że komiks itp. ale Disney-Marvel od początku celuje w redesign postaci, powinni trzymać się wizerunku Marvel z solowego filmu.

ocenił(a) film na 2
wojnarBOSSS

Ona jest taka chlopczyca. Nawet chodzi jak facet…

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones