PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 557
ocen
8,0 10 1 169557
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Ale serce nie pozwala mi dać innej oceny: 10/10.

ocenił(a) film na 1
Kaspa_2003

dramat

ocenił(a) film na 8
Kaspa_2003

Mylisz się jest to najlepszy film ze stajni Marvela.Nawet Rotten tomatoes dało 96% temu filmowi, ale pamietajmy że to tylko twoja opinia.

ocenił(a) film na 4
Cyprian_Swiecki

Rotten tomatoes juz wieloktrotnie pokazalo jak opinie krytykow nie aja nic wspolnego z tym jak dobry jest film bo liczy sie opinia fanow a nie krytykow. Ten film nie jest nawet w pierwszej 5 najlepszych filmow Marvela. Pamietajmy ze to tylko Twoja opinia.

ocenił(a) film na 8
nirvana79

Od Ichaboda słyszałem że opinia widzów się nie liczy.

ocenił(a) film na 8
nirvana79

Nie zabji mnie za to.

ocenił(a) film na 7
Cyprian_Swiecki

IW
Winter Soldier
Civil War
Thor Ragnarok

Dla mnie te cztery filmy są lepsze od Endgame.

ocenił(a) film na 8
Marcin5800

Jeszcze Ironman

Kaspa_2003

Nie zdziwię się jak za tydzień ten film będzie w top 10 najlepszych filmów na filmwebie przez takich ludzi jak op

ocenił(a) film na 7
Kaspa_2003

Rozum mówi, film nierówny i przeciągnięty, słabszy od poprzednika, ale to nadal fajne widowisko i tyle.
Teraz też wiadomo, że kasa była jedynym czynnikiem pośpiesznego zawirowania z Kpt. Marvel, bo finalnie zlano prawie całkowicie jej postać. Za to też minus, duży.

ocenił(a) film na 4
Kaspa_2003

No a ja nie jestem az takim fanboyem zeby zawyzszac ocene. IW bylo wspaniale. Ten film jest slaby i na slaba ocene zasluguje, badzmy szczerze i obiektywni a nie walmy dyszkami bez swensu, bo za chwile przyjda inni i beda walili jedynkami dla rownowagi.

ocenił(a) film na 1
Kaspa_2003

Uważaj bo jak tak dalej pójdzie to marvel dojdzie do wniosku, że własnie takich filmów jak EG ludzie oczekują a nie coś w stylu IW czy Civil War... ;)

ocenił(a) film na 9
Himeko_Kuran

Wiem, wiem, dałem tę ocenę ze względu na sentyment i gdybym robił ranking filmów MCU, to ten zająłby trzecie, albo czwarte miejsce :)

ocenił(a) film na 1
Kaspa_2003

ja na początku dałam 5 gwiazdek właśnie ze względu na sentyment bo ze względu na rozczarowanie chciałam dać 1. Teraz już mam 3 bo im więcej odkrywam tego co mi niegrało ale przede wszystkim im częściej oglądam IW (jest na HBO GO) to pytam DLACZEGO?? Tak czekałam na ten film. IW było po prostu genialne więc dlaczego dostałam coś takiego jak EG - oczywiście to moja opinia ale nie mogę podarować twórcą tego filmu bo uważam, że fani zasługiwali na znacznie więcej niż dostali - to jest prawie jak oszustwo... :( Może miałam za wysokie oczekiwania ale widziałam Cicil War i IW więc chyba mogłam oczekiwać, że EG będzie o ile nie lepszy to przynajmniej na poziomie tych filmów tym bardziej, że reżyserowie ci sami....:(

ocenił(a) film na 4
Kaspa_2003

A zastanowiłeś się nad swoimi słowami "dałem 10 przez sentyment" !
Normalnie jak z kierunkami w aucie, nie włączam bo ja przecież wiem gdzie jadę.
Człowieku, ocena jest dla tych co chcą iść na film, a nie dla Ciebie, bo Ty już ten film widziałeś !
Z sentymentu to ja poszedłem na ten film, ale ocenę daję uczciwie, żeby ludzie idący wiedzieli czego się spodziewać !

ocenił(a) film na 10
Kaspa_2003

ja ide 10 lipca koniecznie ale juz bez ogladania wiem ze moja ovcena bedzie 10/10

ocenił(a) film na 6
Kaspa_2003

Może spróbuj pokierować się rozumem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones