PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 802
oceny
8,0 10 1 169802
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

Średnia 8.8 (Na IMDB 9,2)??! Więcej niż Zielona Mila, Ojciec Chrzestny, Forrest Gump, Lot nad kukułczym gniazdem, Gladiator, Braveheart, Przełęcz ocalonych, Szeregowiec Ryan, Łowca jeleni, Filadelfia, Nietykalni, Dwunastu gniewnych ludzi, Lista Schindlera, Pulp Fiction, Piękny Umysł, Chłopcy z ferajny, Wyspa tajemnic, Gran Torino, Za wszelką cenę, Pianista, Powrót Króla, Siedem, Django i pierdyliard innych rewelacyjnych filmów?! Tyle samo, co Skazani na Shawshank czyli film, który ma pierwsze miejsce w rankingu?
Co się tu właśnie stało? Co takiego jest w tym waszym filmie? Jakie wartości on reprezentuje? Wytłumaczy mi ktoś? Może jestem za głupi na takie arcydzieło, ale gdy ostatnio byłem w kinie na jakichś Avengersach (czy coś takiego) przed zaśnięciem uchroniły mnie jedynie bardzo głośne dźwięki z filmu i ryki ludzi z sali... Chyba naprawdę się zestarzałem.

ocenił(a) film na 10
elrond123

Proszę Cię. Opuść forum. Opuść i nie wracaj. Albo nie wypowiadaj się o gatunku filmowym którego nie lubisz. Narzeka na Avengers a ma w avatarze kadr ze Star Wars.

Zzzzzz123

Słuchaj, jestem fanem Gwiezdnych Wojen od 25 lat, czyli od czasu, gdy miałem jakieś 10 lat. Gatunek filmowy i tu i tam Sci-Fi. Nigdy bym jednak nie powiedział, że Gwiezdne Wojny zasługują na jakąś bardzo wysoką ocenę, bo to tylko fantastyka mijająca się z logiką i prawami fizyki. Mam jednak wielki sentyment do tych filmów i aktorów grających w oryginalnej trylogii. Do Marveli podchodziłem kilka razy, już wiele lat temu i nigdy nie mogłem zrozumieć, jak w ogóle można coś takiego oglądać. Wiem, że każdy ma różne gusta, ale to tylko bajka. Nie może konkurować z takimi filmami, jak te, które wypisałem post wyżej. A czemu ostatnia Gwiezdnych Wojen część ma o 1.8 niższą ocenę od tego filmu? Fakt, że go nie oglądałem, ale widziałem kilka poprzednich części i wiem, że to historyjka dla dzieci o jakichś superbohaterach ratujących świat. Dzieje się to niby w naszym świecie, w naszych czasach, a są tu jakieś podróże międzyplanetarne, podróże w czasie, zmniejszanie się do kilkucentymetrowych rozmiarów, śmieszne przebrania i stwory... Krótko mówiąc: naiwna bajeczka. I to ma mieć taką średnią? Wyższą od dziesiątek oscarowych arcydzieł?

ocenił(a) film na 10
elrond123

A ja kocham filmy Marvela i tyle. Dla mnie mają genialną fabułę. Daje im 10/10 i serduszko. Dałbym nawet 100/10 jak by można było ? I co mi zrobisz? Idź się wypłacz i oceniaj sobie Skazanych na Shawshank na 10 czy na ile tam chcesz. Mam to gdzieś.

elrond123

Wystarczy jak będziesz patrzył nie na ten ranking, a na gatunki filmowe. Porównuj filmy gatunkami, a nie jedną topką.

ocenił(a) film na 10
John_Shepard

Dokładnie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones