PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 817
ocen
8,0 10 1 169817
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

że kiedy odwrócą wydarzenia z Infinity War, to film ten straci swój wydźwięk. Teraz, gdy jesteśmy zawieszeni w okresie pomiędzy Avengers 3 a Avengers 4, IW wydaje się niesamowite, aczkolwiek gdy będziemy wiedzieli, co dalej, film ten straci na wartości.

ocenił(a) film na 6
hiacyntek

To było wiadome z momentem ich śmierci ;)

ocenił(a) film na 10
hiacyntek

Avengers: Infinity War to wspniały film Thanos miał racje tylko powinie wymazać tych złych czyli Rosje,Chiny i Izrael .

ocenił(a) film na 10
hiacyntek

A nie wystarczy że Kapitan Marvel go pokona?

hiacyntek

Na pewno jest jedno rozwiązanie bo Dr Strange szperając w czasie do takiego wniosku doszedł i podejrzewam, że dlatego nie podjął dalszej walki wręcz jak cała reszta.
A może to Thanos sam dojdzie do tego, że to co zrobił jednak nie było przez niego oczekiwanym rozwiązaniem i odwróci (mając taką moc) to co uczynił.
Myślę, że takie przemyślenia napędzają widownię :)

hiacyntek

Oni nie "odwrócą" wydarzeń z Infinity War, tylko uwolnią "ludzi" z wymiaru, w którym zostali uwięzieni przez kamienie...

ocenił(a) film na 9
hiacyntek

film pozostanie tym samym majstersztykiem w swoim gatunku a kasa na koncie nie zniknie.

hiacyntek

najgorsze jest to, że nie widać końca ażeby przestali kręcić tę szmirę

ocenił(a) film na 10
markin

Nikt ci nie każe oglądać : )

Protoss_Tassadar

niestety zastopowali produkcję dobrych filmów SF

ocenił(a) film na 9
markin

W dalszym ciągu: nikt ci nie każe tego oglądać. Z czym masz problem? Skoro to nie jest "dobry film SF" i uważasz to za szmirę, no to po jaką cholerę to oglądasz? Co cię obchodzi czy będą tych "szmir" więcej kręcić? Znajdź sobie życie, człowieku.

Rouge_fw

z tym o czym napisałem

ocenił(a) film na 9
markin

Czyli po prostu krótko podsumowując: twój problem polega na tym, że nie masz życia więc cierpisz na ból dupy z powodu serii filmów której nie lubisz i masz w dupie. Proste.

Rouge_fw

tak boli tu i tam bo nie blokują wspaniały gatunek jakim jest SF przez taką szmirę jak heromovie

markin

co blokuję, gdzie blokują? jest masa dobrych i ambitnych filmów sf, ale trzeba ich poszukać, a to widocznie przerasta umiejętności pewnych jednostek ;)

ocenił(a) film na 10
markin

A ktoś wstrzymuje kogos do robienia dobrego sci-fi?

Himiteshu

no właśnie wstrzymuje. Czego nie rozumiesz

ocenił(a) film na 10
markin

Znam fakty i rozumiem wszystko

ocenił(a) film na 10
hiacyntek

Myślę, że będzie dużo niespodzianek, pewnie będą sie ciągle w czasie przenosić i może nawet do przyszlosci

hiacyntek

Kolejna zapowiedź! Sporo nowych scen...
https://www.youtube.com/watch?v=KCSNFZKbhZE
Więcej najnowszych zwiastunów: Facebook Trailery Srailery

ocenił(a) film na 5
hiacyntek

W ogóle uśmiercanie głównych bohaterów w poprzedniej części nie zrobiło na mnie wrażenia bo to uśmiercenie na "chwilę",którą tak czy siak się cofnie tak więc gdzie tu dramatyzm.

hiacyntek

A skąd ty możesz wiedzieć czy odwroca wydarzenia czy nie. Na dobrą sprawę postacie jak scarlet witch, vision, loki, falcon czy wasp sa już wyeksploatowane więc przywracanie ich do życia nie będzie mieć żadnego sensu

ocenił(a) film na 7
rpd0

Przywracanie do życia zawsze ma sens :-) Zależy tylko kogo...

hiacyntek

No co ja mogę powiedzieć na ten temat sceny walki pod koniec filmu będą epickie super scenka większość z was będzie miała ciary .Mózg zlasowany i kopara opadnie .

ocenił(a) film na 3
scorpion6

Szczerzę współczuję.

Fass_

Ja nie pisałem o sobie

Fass_

zresztą fass ja nie pisałem poważnie z tym lasowanie mózgu to był żart.

ocenił(a) film na 10
hiacyntek

IW nie straci wydźwięku, już widziałem Endgame

ocenił(a) film na 10
hiacyntek

I już WIEM ŻE NIE MASZ RACJI FILM TO ARCYDZIEŁO !!!!

lupus198116

Spojler!!!!!
Arcydzieło. To cofanie się w czasie bylo żałosne. Wynikło z tego tylko pełno niedorzeczności. Powinny się wytworzyć te alternatywne rzeczywistości nawet jeśli zwrócili kamień. Bo skoro thanos przybył do teraźniejszości i go tutaj zabili to w takim razie nie powinien istnieć w przeszłości. To samo Nebula. Jak siebie zabiła. Sama powinna umrzeć w teraźniejszości. Głupota goni głupotę. Ale tak to jest jak się miesza z czasem. Mogli wymyśleć to inaczej a nie wykombinować że thanos zniszczyl kamienie nieskończoności które utrzymywały cały świat w równowadze. I kiedy je juz jakimś cudem zniszczyl powinien świat też zaraz zostać zniszczony.

mikusia_161

Przecież powiedzieli dokładnie, że to wcale nie działa jak w Powrocie do przyszłości, ale chyba tu ktoś nie słuchał :) Jeśli zabijesz kogoś w przeszłości to nie zniknie w teraźniejszości tylko wytworzy się alternatywna rzeczywistość w której ten ktoś nie istnieje. I wytworzyła się taka, w której nie ma Nebuli, Gamory i Thanosa. W zwróceniu Kamieni chodziło tylko o wyeliminowanie tych alternatywnych rzeczywistości, z których te kamienie zabrano. Na serio myślisz, że scenarzyści i reżyserzy nie przymyśleli takich rzeczy przez te wszystkie lata?

ocenił(a) film na 9
paulinea

SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY SPOILERY
.
.
.
.
Dokładnie, Jeżeli coś nie ma sensu to moment, w którym Kapitan pojawił się jako starszy pan. Nie powinien się tam pojawić według prawideł opisanych w filmie przez Hulka Bannera. Jedyna opcja to taka, w której Kapitan pojawia się w portalu poprzez użycie "czasowego GPS-a".

ocenił(a) film na 9
mikusia_161

Podróże w czasie w tym filmie to absolutnie topka kinematografii, jeśli chodzi o przestrzeganie ustalonych zasad i ich logiczność. Jedyna dziurka to jedna z ostatnich scen, ale bez problemu da się ją wytłumaczyć.

ocenił(a) film na 10
hiacyntek

nie stracilo, poniewaz... sami zobaczycie :)

ocenił(a) film na 2
FireJach

Straciło. Sam zobaczyłem.

ocenił(a) film na 3
hiacyntek

Zakładając że wartość tego filmu jest wartością dodatnią :D

ocenił(a) film na 6
hiacyntek

I tak też się niestety stało. Tak zamieszali z tym wszystkim, że sami się pogubili. Film rozczarował.

ocenił(a) film na 9
hiacyntek

Ten wątek jest idealnym przykładem tego jak bracia Russo potrafią zaskoczyć pozytywnie fanów :D I jak śmieszne jest pisanie z taką pewnością o tym co będzie w filmie MCU.

de_niro_fan_500

Po prostu brak mi słów. Prawdziwy koniec gry. Kiedy dowiedziałam się, o planowanych filmach z dotychczasowymi poznanymi bohaterami, nie mogłam się doczekać, a teraz już po wszystkim. Jak żyć Panie Feige, jak żyć?
Film bardzo mi się podobał. Był pełen emocji, można było się pośmiać, wzruszyć i przypomnieć sobie postacie, przewijające się przez ostanie filmy. Oczywiście nie był to film bez wad, mam tu na myśli pewne luki logiczne i scena, kiedy to wszystkie Panie idą walczyć ramię w ramię (scena moim zdaniem zbędna). Każdy z nas podejrzewał, że nie wszyscy przeżyją ostateczne starcie z Thanosem, ale przeczuwać a zobaczyć to dwie różne sprawy. Niektórzy z nas podejrzewali, jaki los czeka Starka. Doktor Strange poświęcił przecież kamień czasu, mówiąc, że „to jedyny sposób". Wiedzieliśmy również, że aktorzy tworzący dotychczasowy skład Avengersów, nie będą ich grać wiecznie. Miałam jednak nadzieję, że Tony przejdzie na emeryturę i będzie wspomagać nowych bohaterów z tylnego siedzenia, albo będzie miał krótkie cameo. MCU bez RDJ jako Iron Mana i Chrisa Evansa jako Kapitana Ameryki nie będzie już takie same. Będzie inne. Brak sceny po napisach jest bardzo wymowne, czy twórcą MCU w nowej fazie uda się nas zaskoczyć, czy ponownie jak przed 11 laty, zaczniemy nową, wspaniałą przygodę? Myślę, że wszystko zależy od postaci i aktorów, aby znaleźli takich odtwórców jak np. RDJ, który swoją charyzmą zachęcił nas do tej niezwykłej podróży. Myślę, że aktor urodził się do tej roli. Mam również nadzieję, że aktorzy grający w MCU, będą pojawiać się w nowych, ciekawych produkcjach. Jedno jest, pewne skończyła się pewna epoka. A teraz ma klika pytań.
1. Jak myślicie, czy będzie scena, po napisach po Spider-Manie, która uchyli rąbka tajemnicy i pokaże nam nowy kierunek MCU?
2. Czy Kevinowi Feigowi i spółce uda się ponownie nas „zaczarować” swoimi filmami?
3. Czy według Was zobaczymy jeszcze kiedyś,Avengersów (oczywiście w innym składzie)?
4. Którzy bohaterowie lub grupa bohaterów zachęciłaby Was do pójścia do kina?
5. Czy według Was będą kolejne filmy z Doktorem Strangem, Czarną Panterą lub Thorem?
6. Pytanie najważniejsze czy po Avengers. Koniec gry. Który podsumował dotychczas znane nam MCU, będziecie czekać na kolejne filmy, czy odpuścicie sobie przygodę ze światem Marvela?
Pozdrawiam. Jestem ciekawa Waszych opinii.

ocenił(a) film na 8
alibaba_4

Bardzo ładnie powiedziane. Aż odpowiem na pytania:
1. Sądzę, że tak.
2. To już pytanie trudniejsze. Ja mam wrażenie, że od jakiegoś czasu w Uniwersum coraz mocniej zaznacza się warstwa humorystyczna. Oczywiście zawsze była, ale już Endgame jest nasycone nim mocno. Thor był tam w dużej mierze od gagów i tworzenia sitcomowych bądź kreskówkowych wręcz scen. Co mnie, tym bardziej jako jego fana od pierwszej jego historii, dosyć zasmuciło. Jeśli zatem całe Uniwersum będzie podążało tym nurtem, to jak dla mnie magia zacznie się rozpraszać. Chyba że uda się zachować dobry balans humoru, dramatu i epickości, jakie były w pierwszych Avengersach, Civil War czy Infinity War.
3. To wg mnie prawie pewne. Obecnie stawiałbym, że będą to Falcon (aka Captain? ;)), Winter Soldier, War Machine, Scarlet Witch i może jeszcze Hulk, Spider-Man, Ant-Man i Wasp.
4. Spider-Man, Doctor Strange, Asgardians of the Galaxy. Nawet ciekawym Eternals jakby się pojawili.
5. To praktycznie potwierdzone ;) Thor zapewne w następnych Guardiansach.
6. Na pewno będę odwiedzał je wciąż. Acz nie jestem pewien czy będę czekał tak jak dotychczas.
Excelsior!

ocenił(a) film na 1
hiacyntek

najgorsze jest to , że ten badziew wogóle powstał

ocenił(a) film na 10
Lol987654321_filmweb

najgorsze to są takie trolle jak Ty, które podbijają oceny filmów pokroju "ciacho" ;)

ocenił(a) film na 1
iss27

nieinteresuj sie co ja oceniam rozmowa jest o tym filmie

ocenił(a) film na 10
Lol987654321_filmweb

żeby była rozmowa potrzebne są argumenty, u Ciebie żadnych nie widzę, więc ciężko tu o jakąkolwiek dyskusję

ocenił(a) film na 7
iss27

Mądre słowa brawo . Dla mnie ten film ma dobry klimat akcja fabuła pokićkana , zero dramatyzmu i napięcia dużo miłości godne miana klasyki

ocenił(a) film na 8
Lol987654321_filmweb

Gratuluję troll konta ^^

ocenił(a) film na 8
hiacyntek

Zgadzam się. Dokładnie o tym myślałam. :)

ocenił(a) film na 3
hiacyntek

Tak też zrobili. Mogło być "CHINATOWN", mógł być "Ojciec chrzestny 2", a wyszło domowe przedszkole.
PS
EX POST FACTO...
Czekam na ekranizację tego komiksu o AVENGERS, czyli pojedynek nowych Mścicieli (w składzie Black Knight, Crystal, Sersi, Vision, Quicksilver, Black Widow, Hercules, Swordsman oraz gościnnie Thor i Kapitan Ameryka).
To już zupełnie nowy zespół, który musi się zmierzyć z zupełnie nowym przeciwnikiem - Proctorem i jego The Gatherers.
Na stronach komiksu (Mega Marvel 2-3/1996 r.) była to prawdziwa wojna światów.
Aż się prosi o ekranizację!
I byli to Mściciele, którzy wreszcie mieli... narządy! Którzy kopulowali, mieli dzieci... Niezwykła jak na Marvela, zdumiewająco dojrzała rzecz (MegaMarvel 11 i 12).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones