PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 169 828
ocen
8,0 10 1 169828
7,0 44
oceny krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

To niesamowite ale w połowie filmu prawie zasnąłem. Infinity War tysiąc razy lepsze...04/10.

ocenił(a) film na 6
nirvana79

Mam dokładnie to samo!
Na Infinity War zdarzało mi się zapomnieć oddychać :D a tutaj przy Endgame czasami traciłam skupienie i odplywałam na moment...
Nie tego oczekiwałam.

ocenił(a) film na 4
P_a_r_i_s

Nie tego oczekiwałem. Podobnie jak z GOT. Zakończenie słąbe, bardzo słabe. Natasza zmarłą a jednak nikt po niej wieńców nie rzucał. To i wiele innych rzeczy było po prostu słąbe.

ocenił(a) film na 6
nirvana79

To prawda, niestety nie oglądam GOT ale mogę się zgodzić z tym przykrym zbagatelizowaniem śmierci Romanoff, już w połowie filmu zdążyłam o tym zapomnieć :( jeszcze kwestia przyjaźni Kapitana Ameryki i Buckiego jakoś została zaniedbana moim zdaniem. Słabo to wyszło, wieloletni fani pewnie nie są zachwyceni.

ocenił(a) film na 1
nirvana79

No ja z 30min przekimalem, do tego w między czasie wyszedłem na peta bo większego gnoju i nudy od dawna nie widziałem. Nie umywa się do IW pod żadnym względem

ocenił(a) film na 8
mikestrutter

głupiś :)

mikestrutter

Czyli tak naprawdę nie widziałeś filmu, potem włazisz na filmweb, zakładasz konto i wstawiasz 1. Żadnych innych ocen :)

ocenił(a) film na 8
nirvana79

Będę lepszy spałem na wszystkim Marvelach. Co za debilny komentarz. Trzeba było sobie na Niezniszczalnych iść. LOL!

ocenił(a) film na 4
Lsobkowicz

No widzę, że Pan :tolerancja: się obudził. Piracie klawiatury ahoj!

ocenił(a) film na 10
Lsobkowicz

Haha xD

ocenił(a) film na 1
nirvana79

Dla mnie też to był najgorszy Marvel.

ocenił(a) film na 4
tgolik

Najgorsza jednak była czarna pantera, ale mimo wszystko na 1 nie zasługuje tylko tak 4-5. Jednak na tle filmów klasy B to efekty, fabuła, dźwięk czy nawet gra są na dość wysokim poziomie.

ocenił(a) film na 4
wizi38

Czarna Pantera faktycznie była słaba, ale drugi Ant Man był jednak słabszy od Pantery wg. mnie.

ocenił(a) film na 1
tgolik

Oceniłem na 1 ponieważ wynudziłem się jak mops. Żałuję też, że w ogóle poszedłem do kina. Podobnie nie podobała mi się Czarna Pantera.
Nie interesują mnie poszczególne wrażenia czy elementy filmu. Liczy się tylko odbiór całości. A ten miałem negatywny.

ocenił(a) film na 1
nirvana79

jaki ten film był straszny. Po montażu twórcy chyba też pomyśleli: "czy ludzie to kupią?" Niestety ocena 8,4 na filmwebie to obraza większości lepszych filmów. Kiedy zaczynała się bitwa pomyślałem, że nareszcie będzie ciekawiej, ale okazała się beznadziejna i te ciągłe wspominanie, łzy, pierdzielenie o niczym

nirvana79

Też zasypialem

ocenił(a) film na 10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones