PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=790542}

Avengers: Koniec gry

Avengers: Endgame
8,0 170 001
ocen
8,0 10 1 170001
7,0 45
ocen krytyków
Avengers: Koniec gry
powrót do forum filmu Avengers: Koniec gry

10 lipca wybieram sie na avengers koniec gry jaram sie na ten film bardziej niz na avengers wojna bez granic na ktorym bylem w kinie jesli film bedzie taki jak avengers wojna bez granic a lbo i lepszynapewno tak bedzie to super pamietacie jak mowiono ze avengers wojna bez granic pobije avatara ale tak do konca w to nie wiezylem i chyba nikt nie wiezyl ale ten film avengers koniec gry naprawde moze zaronic wiecej od avatara i byc najbardziej kasowym filmem wzechczasów rzycze tego tworca wybieram sie koniecznie do kina

ocenił(a) film na 1
Rafal350a

tylko, że Avatar sam na siebie zapracował a EG już nie więc nawet jeśli zarobi trochę więcej od avatara to kiepski to sukces po tym całym zamieszaniu koło tego filmu. Życzę dobrej zabawy na seansie :)

ocenił(a) film na 10
Himeko_Kuran

Moze i masz rację a jeszcze jak Avengers koniec gry zarobi tylko milion albo kilka milionów dolarów więcej niż Avatar nie będzie to sukces jak dla mnie myślę żeby film był porządnym sukcesem musiałby zarobić jak dla mnie przynajmniej 100 milionów dolarów więcej niż Avatar

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones