PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=693758}

Avengers: Wojna bez granic

Avengers: Infinity War
8,1 202 003
oceny
8,1 10 1 202003
7,4 45
ocen krytyków
Avengers: Wojna bez granic
powrót do forum filmu Avengers: Wojna bez granic

Dziś byłem w kina w wersji 2d z napisami i muszę przyznać że dawno nie widziałem filmu, na takim wysokim poziomie aż moja szczęka długo jeszcze leżała z wrażenie co widziałem na ekranie.

film ma sporo plusów np dobra gra aktorska, dialogi i efekty specjalne oraz scenariusz.
Teraz w kilku słowach o filmie ale postaram się za dużo nie rozpisywać się

Avengers jak u Hitchcocka zaczyna się od trzęsienia ziemi, potem napięcie już tylko rośnie. Thanos już na samym początku filmu pokazuje swoja potęgę, zabijać kolejno zwykłych Asgardzików, Heimdalla i Lokiego oraz pokonuje bez problemów Hulka.
Dalej jest jeszcze ciekawiej ponieważ poznajemy motywacje Thanosa, a akcja jeszcze napiera większego tempa.Twórcy z wielką odwagą zmieniają uniwersum Marvela za sprawą zaskakującego finału filmu zabijać ważnych bohaterów Marvela takich jak Spider-Mana, Strange i wielu innych (niektórzy z pewnością jakoś wrócą w końcu jest to film Marvela w którym wszystko jest możliwe).

Uniwersum Marvela może również pochwalić się w końcu dobrze pokazaniu motywacji głównego przeciwnika, mimo że chce zabić połowę cywilizacji, to jego właśnie doświadczenia pokazują mu że chce dobrze (jego ojczyzna planeta upadła za sprawą za dużego zaludnienia)


Najlepszy film jaki widziałem od lat, nie raz wzruszyłem się pod koniec filmu


Polecam wszystkim ode mnie 10/10
jeszcze coś dopiszę później :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones