PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=35941}
6,3 105
ocen
6,3 10 1 105
Błazen
powrót do forum filmu Błazen

Bardzo ładny film

użytkownik usunięty

Polecam!

Witam,

Mam do Ciebie ogromną prośbę, proszę napisz skąd masz ten film lub ewentualnie czy możesz się nim podzielić? Jeśli posiadasz dostęp do innych przedwojennych filmów o tej tematyce proszę daj znać (jacek-bunik@wp.pl).

pozdrawiam, Jacek

użytkownik usunięty
jacek_bunik

W cyklu "Seans w Iluzjone", na kanale Kino Polska (dostępny m.in. na zwykłej kablówce) codziennie emitowany jest jeden polski film przedwojenny.

http://www.kinopolska.pl/seans.php?cmd=seans&id=12

użytkownik usunięty

Pomyliłem się: filmy te są pokazywane tylko w czwartki, piątki i soboty. Za to często zdarzają się powtórki, co jest dodatkowym atutem.

Inaczej nie mogę pomóc, w internecie też prawdopodobnie nigdzie nie ma, co najwyżej w jakichś archiwach. Trzeba mieć szczęście, nic więcej.

;)

użytkownik usunięty

No tak, zdarzają się jeszcze projekcje w niektórych kinach, czasem festiwalach i takich tam, ale to już się orientuj na własną rękę. W dużych miastach to raczej nie kłopot. A jakby się trafiło jeszcze raz w telewizji to oczywiście możesz sobie nagrać ten film na HDD o ile masz. Pay.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones