PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32230}
6,4 16 283
oceny
6,4 10 1 16283
5,4 7
ocen krytyków
Bad Company Czeski łącznik
powrót do forum filmu Bad Company - Czeski łącznik

niewiarygodny niedorzeczny sztuczny nudny i mdły rocka stać na lepsze-zabawniejsze kino (skrzeczy czasem nawet cos ala Pryor i właśnei w tym keirunku powinien sie rozwijać) natomiast obecność sir Hopkinsa w tym bylejakim filmidle można usprawiedliwic jedynie wysokością rachunków które aktor tej klasy miał spłacic a na co nei pozwoliła mu realizacja ofert rna reklamowanie papierosów w japonii wobec czego musiał pokazac się w czyms takim

tony_williams

heheh:0 to w takim razie nie ogladam:P:P:P

ocenił(a) film na 8
ankkaaa

bardzo dobry film, obsada też, nie wiem czego tu sie uczepic:p

ankkaaa

wracaj do macania kur. filmoznawcy z ciebie nie bedzie.. . ps. zupa ci sie przypala.

tony_williams

Witam,

cóż, ja na trzeźwo usiłowałem, ale ciężko było... Ogólnie nie polecam, szkoda czasu i takie tam. Poza kilkoma dość zabawnymi sytuacjami w tym filmie nie ma nic, co mogłoby sprowokować mnie do wystawienia oceny wyższej niż 3/10. Chłam.

maniooo

tylko gimbus może wypisywac takie GŁUPOTY.

użytkownik usunięty
tony_williams

Pełna zgoda.
.............
.......
...

dobrze ze cie wykopsali!

tony_williams

Zgadzam się z autorem postu. gdyby nie sir Hopkins to film naprawdę kiepski. Bardzo sie zawiodłem. Ale naziwsko mistrza mnie przyciągnęło. Film przeciętny !

npebi

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

tony_williams

gimbusy powinny miec osobne forum (pod nazwą ŚMIECI) na swoje mundrosci.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones