PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4035}
5,0 2 998
ocen
5,0 10 1 2998
4,0 3
oceny krytyków
Balanga
powrót do forum filmu Balanga

Elegancki film

ocenił(a) film na 8

Balnga jest filmem z przeslaniem i to jest duzy atut filmu.Podobal mnie sie najbardziej Maciej Kozlowski a szczegolnie jego tekst Nie smakuja panu hanburgery? Po zechlej rybie bym sie lepiej czuł.Musze przyznac ze Balanga jest za krotka a szkoda.

ocenił(a) film na 8
zegan333

Dodam jeszcze ze Balanga jest dowodem na to ze policja jest zawsze tam gdzie nie trzeba

ocenił(a) film na 8
zegan333

Mnie rozsmieszyla jeszcze inna scena Pazura pyta sie Kozlowskiego mam go gonic saochodem czy na pieszo???Zgadzam sie film znakomity.

ocenił(a) film na 5
sador1991

:D dobry film najbardziej rozśmieszył mnie moment jak Nauczyciel wybił okno i Właściciel rzucił taki tekst co za bandycki naród i dalej zaczął przeklinać:d

ocenił(a) film na 8
bombka89

Gon go ale samochodem czy na piechote ta scena byla swietna

ocenił(a) film na 8
zegan333

Film ktory jest wart obejrzenia a nawt kilka razy

zegan333

Czy wy ludzie jestescie calkiem pokurvieni?

deathlyclaw

Nie, im się tylko w głowach popi****liło

ocenił(a) film na 8
CesarzTemeri

Czego w tym filmie nie lubisz

zegan333

https://www.youtube.com/watch?v=BVkwXuRcB7A

ocenił(a) film na 8
CesarzTemeri

Masochista się czepia

zegan333

Najgorsza była scena w klubie. Montaż tak chaotyczny, ta kamera tak skakała, że mało oczy mnie nie rozbolały. Jest sporo fajnych scen i tekstów.

ocenił(a) film na 8
bennyhillshow

Jakość obrazu bardzo niska ma się warażenie że Balangę zrobił amator.

ocenił(a) film na 8
bennyhillshow

Scena tańca była śmieszna

użytkownik usunięty
zegan333

Podobnie jak Miasto prywatne Jacka Skalskiego Balanga była za krótka. Świetny film. Z przesłaniem i to dużym. Ciekawy i dobry.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones