PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4035}
5,0 2 998
ocen
5,0 10 1 2998
4,0 3
oceny krytyków
Balanga
powrót do forum filmu Balanga

Głowa boli!!

ocenił(a) film na 3

Od tego co się tu czyta! To ja jestem taki głupi i mam kompletnie spaczony gust bo nie widzę w tym filmie absolutnie nic co mogło by jakkolwiek zachwycać. Jedyny smaczek to Muniek na początku i muzyka, ale to nie jest wystarczający powód aby to obejrzeć, no chyba że jako przykład "jak nie powinno się robić filmów" albo "zastanów się dwa razy zanim coś nakręcisz".
Przesłanie: jest, ale co z tego jak wykrzyczana bez sensu? Aktorzy: są, i to całkiem nieźli tylko co z tego skoro dialogi są prawie cały czas tak drętwe że oni wcale tej sytuacji nie ratują.
Widać że reżyser miał koncept ale mu nie wyszło. Pewnie chciał zrobić mocny film ale mu nie wyszło. Może budżet nie ten... A może scenariuszy pisać nie umie...No cóż szkoda...
Natomiast to co jest tu wypisywane w większości wątków i pisanie jaki to dobry film, jest jakimś chorym nieporozumieniem. Są inne filmy które traktują podobnie i da się je oglądać.
Szkoda czasu.

Scubu

Zgadzam się z tobą. Ja dałem 4/10, tylko za klimat i parę fajnych scen, ale ogólnie film nudny i ciemny

ocenił(a) film na 5
Scubu

Ja dałem 5/10. Jest w zasadzie tak samo beznadziejny jak świat, który pokazuje. Jest 2 w nocy i właśnie puścili na TVP. O tej porze, do pracy, można obejrzeć. ;)

ocenił(a) film na 3
nejm

Chyba reżyser nie taki miał zamysł. Lepiej spać...albo obejrzeć coś innego...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones