PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=31679}
6,2 6 628
ocen
6,2 10 1 6628
6,3 9
ocen krytyków
Barbarella
powrót do forum filmu Barbarella

Główna bohaterka w zasadzie jedyne co robi to zakłada i zdjemuje różne kostiumy, wygląda pięknie
oraz wpada w kolejne tarapaty i jest z nich ratowana przez dzielnych mężczyzn. Odwdzięcza im się
oczywiście w naturze. Cały film jest utrzymany w humorystycznej formie i zrealizowany z wielką
dbałością o szczegóły - pełne uroku scenografie, gry kolorem, piękne kobiety. Pomimo tego, że
dzieło to się już bardzo zestarzało, to kiepskie efekty wcale nie przeszkadzają w odbiorze - wręcz
dodają uroku.

Malignus

MNÓSTWO WIDOCZNYCH SYMBOLI ILLUMINATÓW I MASONÓW!!!

ocenił(a) film na 8
r_kaczor

Podobno w 'Królu Lwie' też są.

Malignus

pierwsze zdanie = bełkot.
ośmieszasz się człowieku.

Malignus

Jutro czyli 2.08.2015 film będzie emitowany na antenie Polonia1,o 14.20.

ocenił(a) film na 8
Malignus

Podobno film pokazał Europejczykom, jak wygląda odkryta skóra.

Malignus

Zaciekawil mnie Twoj komentarz, bo jak zobaczylam haslo, ze film sie spodoba feministkom, to zalozylam, ze mi pewnie nie. Ale dalszy opis mnie nie przekonuje. Raczej z Twojej wypowiedzi wynika, ze feministkom sie ten film nie spodoba (jesli pod tym katem jedynie beda szukac), bo babka sama sie traktuje przedmiotowo i jeszcze sie z tego cieszy. To ja juz bym bardziej uznala Xene za film (serial) dla feministek, przynajmniej zaden facet nie musi jej na kazdym kroku ratowac :P

Krwawa_Orlica

... weeedług mnie to był sarkazm, ale co ja tam wiem ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones