PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34415}

Batman: Powrót Jokera

Batman Beyond: Return of the Joker
6,9 4 838
ocen
6,9 10 1 4838
Batman: Powrót Jokera
powrót do forum filmu Batman: Powrót Jokera

Oni Się Zabijali!

ocenił(a) film na 10

Przedewszystkim podobało mi sie to, ze w przeciwienstwie do innych seriali animowanych (spider-man, x-man, fantastic4 itp) w tym filmie występuje ŚMIERĆ! We wszystkich podobnych bajkach jak ktos ma np. miecz to nikogo nim nie ciachnie, albo pistolet to nikogo nie zastrzeli. A tutaj niedość, ze sie zabijali to jeszcze w taki traumatyczny sposób tzn, śmierć z uśmiechem na twarzy :D ...aaahh aż ciarki przechodzą ^^

Grzechu_9

W wersji nieocenzurowanej oczywiście... Ta ugrzeczniona była trochę mniej brutalna. Tak czy owak, nie wiem dlaczego, ale uwielbiam animowaną przemoc. Jest taka.. hmm.. niezwykła. Może to wynik kontrastu: animacja, kreskówka + śmierć.

ocenił(a) film na 10
Hal_Jordan

taa, bo w kreskówkach postacie przeżywają wielkie wybuchy i strzelaniny, a tymczasem w "powrocie jokera" jeden strzał, uśmiech na mordzie i nieżyje :D
ugrzeczniona wersja? phyhyhy nie wiem jak mozna bylo ugrzecznic filmik z prania mózgu tim'a drake'a i śmierć jokera.
w każdym razie DC > MARVEL ! ! !

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones