PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34415}

Batman: Powrót Jokera

Batman Beyond: Return of the Joker
6,9 4 840
ocen
6,9 10 1 4840
Batman: Powrót Jokera
powrót do forum filmu Batman: Powrót Jokera

Dla mnie to najlepszy animowany Batman,a Mark Hamill jako Joker wymiata. Ogólnie film ma fajny klimat,muzyka świetna i walki. Kupiłem sobie na dvd niedawno ale niestety wersje łagodniejszą,ale wyczaiłęm wersje nieocenzurowaną,więc tą co mam sprzedam a będę miał tą lepszą

ocenił(a) film na 8
Rys_iek

Hmm... moim zdaniem wersja ocenzurowana była lepsza... Ale to zależy od gustu (chyba ja mam badziewny)

ocenił(a) film na 7
Hienka

Oglądałam ten film na stronie ekino , ale nie wiem czy to była wersja ocenzurowana.

ocenił(a) film na 8
niecna98

Można poznać. W ocenzurowanej jest kilka różnic w bajce i ta chyba najbardziej istotna to śmierć Jokera kiedy Barbara o nim opowiadała. W nieocenzurowanej Joker ginie porażony prądem czy cuś. Kiedyś chyba było na yt ale nie mogę znaleźć.

ocenił(a) film na 7
Hienka

W wersji którą oglądałam Joker ginie od strzału w brzuch. Więc to chyba ta ocenzurowana

ocenił(a) film na 8
niecna98

Ano ocenzurowana.

ocenił(a) film na 7
Hienka

A mi się wydaje, że to ta nieocenzurowana, ponieważ ja oglądałam i tą i tą. W wersji gdzie Joker ginie od porażenia prądem są wycięte niektóre sceny z krwią i przemocą. Na przykład w wersji gdzie Joker ginie od postrzału, zabija na początku filmu swojego pomocnika, Bonka i każe bliźniaczkom Dee-Dee ,,wynieść śmieci", czyli zwłoki. W wersji z porażeniem tylko go potraktował tym ,,gazem'' i wycięto scenę z wyniesieniem martwego Bonka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones