PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34415}

Batman: Powrót Jokera

Batman Beyond: Return of the Joker
6,9 4 834
oceny
6,9 10 1 4834
Batman: Powrót Jokera
powrót do forum filmu Batman: Powrót Jokera

Ulubiona scena

ocenił(a) film na 7

Jak Joker łapie Robina i go torturuje. Jest trochę mroczna i ciarki przechodzą jak Robin już jako Junior się śmieje ... Nie wiem czy dzieci by się trochę nie bały na tym filmie.

ocenił(a) film na 9
niecna98

Bałyby się, ja sama się dziwnie czułam słuchając śmiechu/płaczu małego JJ Robina. Wiele było dobrych scen, ale urzekła mnie kwestia "Sweetie, go get mommy's bazooka!".

ocenił(a) film na 7
niecna98

Ja uwielbiam scenę, kiedy Bonk mówi Jokerowi że odchodzi, a ten go zabija (strasznie mroczna). I jeszcze śmierć Jokera w wspomnieniach Barbary, oczywiście ta nieocenzurowana (zastrzelenie). Zabiłabym tych co ten film ocenzurowali, bardzo na tym traci.

ocenił(a) film na 8
natka17_1998

Moja ulubiona scena to sam początek, kiedy Batman walczy z Jokersami i nie traktuje swoich przeciwników poważnie, najlepszy moment to kiedy nogami przyczepia się do tego podnośnika, stoi wyprostowany, z założonymi rękami gdy Bonk próbuje go zrzucić i leci kwestia:
Dee- BONK! DON'T!
Batman- Yeah Bonk, don't.

ocenił(a) film na 7
jangru1804

Też dobre : ) Nie traktował ich po prostu poważnie. No ale Jokera to nie da się zignorować ; )

użytkownik usunięty
niecna98

Wiesz, że ten film ma kategorię pg-13?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones