PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34415}

Batman: Powrót Jokera

Batman Beyond: Return of the Joker
6,9 4 840
ocen
6,9 10 1 4840
Batman: Powrót Jokera
powrót do forum filmu Batman: Powrót Jokera

fabuła fajna

ocenił(a) film na 6

akcja denna
animacja słaba

ocenił(a) film na 7
Muhomorniczy

Akcja była według mnie świetna. Joker bardzo brutalny, jak w mało której animacji (zresztą wspaniale wykreowany).
Ale jak kto uważa : )

ocenił(a) film na 8
natka17_1998

W mało której?


-Oryginalny TAS
-Maska Batmana
-Kryzys na dwóch ziemiach

No i w Czerwonym Kapturze, pierwsza scena...zresztą sama zobacz : ) Świetna animacja, polecam.

ocenił(a) film na 7
Bartonson12

W TAS wydaje mi się że Joker jest mniej brutalny, w Masce tak samo.

W czerwonym Kapturze słyszałam, no i jeszcze Mroczny Rycerz Powrót cz. 2 podobno jest najbrutalniejszy. Ale to tylko parę animacji.

A widziałeś ocenzurowaną czy nieocenzurowaną wersję tego filmu?

ocenił(a) film na 8
natka17_1998

Powrotu? Nieocenzurowaną. Jeśli istnieje edycja z dodatkowymi scenami lub uncensored to zazwyczaj te właśnie wybieram.

ocenił(a) film na 7
Bartonson12

Nieocenzurowana jest o wiele lepsza : ) Niestety na dvd w Polsce jest dostępna tylko ta druga.

ocenił(a) film na 8
natka17_1998

Ja i tak wszystko oglądam z napisami, także 50kb to nie problem :P Na dodatek zagraniczne edycje ładniej się prezentują.

ocenił(a) film na 7
Bartonson12

Ja pierwszy raz oglądałam na kinomaniaku z napisami, tą ,,właściwą" jak dla mnie wersję : )

ocenił(a) film na 8
natka17_1998

Jak sobie przypominam to ja chyba też. Zazwyczaj ,,kupuję za darmo'' ale że nie chciało mi się czekać więc też obejrzałem online. Był bardzo dobry.

ocenił(a) film na 7
Bartonson12

Też robię podobnie, ale kiedy bardzo zależy mi na jakości obrazu i dźwięku, i chcę mieć jakiś film w mojej kolekcji, no to kupuję : )
Ja po obejrzeniu byłam oczarowana tym filmem.

ocenił(a) film na 8
natka17_1998

Ja Ci polecam W Cieniu Czerwonego Kaptura. Świetny Batman, bardzo dobry Nightwing i Joker a przeciwnik? Genialnie przedstawiony.

ocenił(a) film na 7
Bartonson12

Spoko, miałam już nawet obejrzeć dawniej, ale jakoś nigdy czasu nie miałam, a potem bardziej zainteresowałam się disneyowskimi produkcjami : )

ocenił(a) film na 8
Bartonson12

Kryzys na dwóch ziemiach?! Kiedy i gdzie Ty tam Jokera widziałeś?

ocenił(a) film na 8
jangru1804

Obejrzyj jeszcze raz. Alternatywny świat. Ciekawe spojrzenie na postać klauna.

ocenił(a) film na 8
Bartonson12

Tak, jest tam Jester, czyli dobry odpowiednik Jokera. Ale nie jest tam brutalny

ocenił(a) film na 8
jangru1804

Możliwe że mi się coś zmieszało wtedy.

Bartonson12

Pomieszało ci się z postacią Owlmana odpowiednik Bruca Wayna tylko zły, nihilista. Joker był tam Jesterem i był niegroźny i dobry tak jak Luter.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones