PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=34415}

Batman: Powrót Jokera

Batman Beyond: Return of the Joker
6,9 4 840
ocen
6,9 10 1 4840
Batman: Powrót Jokera
powrót do forum filmu Batman: Powrót Jokera

Wydanie dvd warte tej ceny 39,99. brak dubbingu, tylko jakieś ledwo widoczne napisy, wilm krótki około 60-70 min.

Co do samego filmu bardziej podoba mi się normalny "batman" niż "batman w przeszłości". Wayne to zgrzybiały starzec ledwo się poruszający, Badgirl starsza pani, ,Joker przyznam, że dośc dobry ale w ciele zachowany Robina to troche naciągane. Jokersi tacy sobie. nowy batman nie bardzo mi się podobał długie uszy i te skrzydła. Brak Alfreda, Komisarza Gordona, rozumiem, gdyby byli musieli by mieć po 120 lat.
Był sens coś takiego tworzyć.
GDYBY ZROBILI GO WE WSPÓŁCZESNOŚCI NAPEWNO BYŁ BY LEPSZY. 4/10

ocenił(a) film na 10
Lukasz7890

po co komu dubbing? przecież każdy zna chociaż troche angielski. w takich bajkach mówią wyraźnie. obejżyj szkocki albo irlandzki film, tam potrzeba napisów.
pozatym jest juz pare pełnometrazówek ze starym batmanem, którego czasy nie różnią się wiele od naszych, więc dobrze, ze zrobili coś z nowym w przyszłości. i to jest "batman w przyszłości" a nie w przeszłości.

ocenił(a) film na 8
Lukasz7890

Batman w przeszłości ahahha XDD ciekawe jak wyglądał XDD
Joker zadawalający jak dla mnie film tez ale do kina bym na to nie poszła.

ocenił(a) film na 10
Hienka

tylko ktoś kto nie śledził dialogów i nie zna batmana, może powiedzieć że to film słaby, to świetna ekranizacja a scena retrospekcji, świetnie pokazuje kim jest joker, kim batman i co ich łączy, dla fana batmana film idealny.\

scottpilgrim

piszesz że 4/10 a oceniasz na 10/10, nie rozumiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones