PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=687215}

Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Batman v Superman: Dawn of Justice
5,8 127 738
ocen
5,8 10 1 127738
4,2 28
ocen krytyków
Batman v Superman: Świt sprawiedliwości
powrót do forum filmu Batman v Superman: Świt sprawiedliwości

Film ma niezle efekty specjalne, super men przystojniejszy od batmana ale to batman ma to cos. Poza tym, jak to zwykle bywa film nie jest jakos bardzo wierny komiksom. Polecam mimo to. Fajne kino na rozluznienie.

ocenił(a) film na 9
dziurawa_krystynka

Słucham? Film nie jest jakoś bardzo wierny komiksom? Czy Ty na pewno oglądałaś Batman v Superman?
Ten film był najbardziej komiksowym fimem w historii filmów o superherosach. Nie wspomnę o multum odniesień do klasyków jak np. The Dark Knight Returns, albo o tym w jaki sposób ten film został przedstawiony (za co jest teraz masowo krytykowany).
Jak można w ogóle wysłać taki post dając tytuł "jako wielka fanka komiksów" ??

eeinstein001

Odniesienia do "The Dark Knight Returns" to dobre posuniecie tworcow, ale cala reszta to slabizna.

ocenił(a) film na 7
dziurawa_krystynka

Na przykład co?

Himiteshu

Wszystko. Caly film byl troche chaotyczny.

ocenił(a) film na 5
eeinstein001

Szczególnie sposób w jaki został przedstawiony Lex Luthor. Super wierne odwzorowanie -.-''

ocenił(a) film na 8
dziurawa_krystynka

Zaczynam obawiać się że jednak nie jesteś "wielką fanką komiksów", można zarzucać temu filmowi wiele, ale żeby napisać "film nie jest jakos bardzo wierny komiksom". To ja już nie wiem które filmy były. Deadpool? The Dark Knight?

The_Joker_Mr_J

Jestem wielka fanka komiksow i wlasnie dlatego nie lykam wszystkiego co podstawiaja pod nos wytwornie ekranizujace komiksy. Jestem dosc krytyczna, a moj gust filmowy jest bardziej wyrafinowany niz ten komiksowy. Poza tym, nic zlego o filmie nie powiedzialam. Przez pierwsze dwadziescia minut seansu myslalam ze to jest wlasnie to na co tak dlugo czekalam, ale po godzinie juz wiedzialam ze to kolejny poprawny przecietniak. Ciesze sie tylko ze w filmach o superbohaterach jest coraz wiecej silnych kobiet.

ocenił(a) film na 7
dziurawa_krystynka

Ja czekam aż Marvel wreszcie przedstawi She-Hulk

Himiteshu

Ciekawa jestem kto moglby ja zagrac.

ocenił(a) film na 7
dziurawa_krystynka

Na pewno jakaś wysoka, umięśniona laska, ale też taka która mądrze wygląda

Himiteshu

Wsrod tych popularnych aktorek nie widze zadnej kandydatki.

użytkownik usunięty
The_Joker_Mr_J

Wrzucanie cytatów z Millera gdzie popadnie, nie oznacza wierności oryginałowi

ocenił(a) film na 7
dziurawa_krystynka

Jest bardzo wierny komiksom, nie wiem jakie czytałaś

ocenił(a) film na 8
Himiteshu

Może jednak żadne xd

ocenił(a) film na 9
Movie_Crash_Man

Też tak sądze.

ocenił(a) film na 8
eeinstein001

Ja osobiście im więcej razy film obejrzę - widziałem już 2x tym bardziej jestem do niego przekonany. Muza genialna, batman też tak jak sceny akcji. Poza tym, że z filmu wycięto trochę scen film wymiata.
Z autorki tematu beka z tym całym podkreślaniem, że wielka fanka komiksów ? Może to komiksy z Barbie xd

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones