PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1024}
7,3 191 390
ocen
7,3 10 1 191390
7,7 34
oceny krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

i ojciec wypożyczył ten film w wypożyczali kaset video.Jeszcze wtedy była mania
gum do żucia z naklejkami od tego filmu,a sam już zaczynałem czytać komiksy o Batmanie.
Film w tamtym czasie zrobił na mnie ogromne wrażenie.Ale z oczu dorosłego faceta już nie,ale nadal mamy do czynienia z dobrą adaptacją komiksową.

ocenił(a) film na 9
mackal83

Z tego co pamiętam, to w 92 roku, Batman był wyświetlany na boże narodzenie tvp2. Ech, ależ wtedy to były emocje. Tyle, że ja do dzisiaj uważam ten film za wybitny, ze względu na klimat i muzykę. W żadnym innym filmie , muzyka tak nie współgra z obrazem jak tu.

użytkownik usunięty
driver_5

Dokladnie. Lepiej tego ujać się nie da. Poza tym przezabawny i rewelacyjny Jack w roli Jokera :D

ocenił(a) film na 8
driver_5

No wybija się w tym filmie swietny klimat oraz to, ze mimo iż wydawalo mi się ze po latach będzie kiczowaty to jednak nie ma w nim tego swontu sera co w np. Batman & Robin jedyne co to efekty sa już stare no i kilka scen moglo być bardziej realistycznych.

ocenił(a) film na 10
driver_5

Zgadza się. Puscili to w Boże Narodzenie 1992.

ocenił(a) film na 8
hanscolo

Zajebista pamięć.. Lubie takie wspominajki lecz ja w 1992 roku miałem tylko rok życia za sobą :)

ocenił(a) film na 8
driver_5

Co za pamięć :) pozdrawiam ciebie i zapro do znajomych :)

ocenił(a) film na 10
driver_5

Zgadza się leciał w tym czasie na Boże Narodzenie. Chyba w południe jak dobrze pamiętam.

ocenił(a) film na 8
mackal83

Ah te wypożyczalnie kaset wideo :) ja często wypożyczałem bajke "Maska Batmana" kozacka produkcja

mackal83

"Pamiętam jak miałem bodajże 9 lat w 92 roku"

nie jesteś pewny ile miałeś lat w 92 roku? :-D

ocenił(a) film na 10
mackal83

Ja tam bylem na tym filmie w kinie - swietne wspomnienia mam z tego powodu!

ocenił(a) film na 10
mackal83

Na mnie nadal robi wrażenie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones