PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1024}
7,3 191 391
ocen
7,3 10 1 191391
7,7 34
oceny krytyków
Batman
powrót do forum filmu Batman

Vicki

ocenił(a) film na 8

Mógłby mi ktoś powiedzieć co się stało z Vicki? Oglądałam najpierw Returns i Forever a dopiero teraz Batmana i myślałam, że ona ginie w pierwszej części. Jak wiadomo pod koniec ma się całkiem dobrze. Dlaczego nie było jej w takim razie w drugiej części? ;)

Alee

Po prostu się rozeszli ;) w Returns jest nawet dialog na ten temat pomiędzy Seliną a Brucem w jego domu: "Miałem kogoś, ale nie wyszło".

ocenił(a) film na 8
ed j. rush

Właśnie pamiętałam, że była wspomniana Vicki, ale interpretowałam to jakby ona nie żyła i Bruce z poczuciem winy, że zginęła przez jego drugie życie, nie chciał się angażować w nowy związek i zdradzać swojej nocnej tożsamości z obawy o partnerkę, nie o możliwość, że sam zostanie znów zraniony.

Alee

Ja zawsze nieobecność Vicki w Returns interpretowałem w taki sam sposób jak nieobecność Harveya Denta- gdzieś tam sobie żyją, ale akurat nie ma dla nich miejsca w fabule ;P Dent pojawił się za to w Batman Forever, tyle że zagwarantowano mu lifting godny Michaela Jacksona :D

ocenił(a) film na 8
ed j. rush

Może to był inny Harvey Dent? Zbieżność nazwisk i stanowisk przypadkowa :P

Alee

A Bruce Wayne się tylko przefarbował :D

ocenił(a) film na 8
ed j. rush

Kto bogatemu zabroni? :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones