PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469509}

Bazyl. Człowiek z kulą w głowie

Micmacs à tire-larigot
6,8 15 207
ocen
6,8 10 1 15207
6,2 8
ocen krytyków
Bazyl. Człowiek z kulą w głowie
powrót do forum filmu Bazyl. Człowiek z kulą w głowie

Oj, Jeunet czasy najwyższej formy ma już chyba za sobą. Strasznie wymuszone, nieciekawe
i irytujące dzieło. Scenariusz bzdurny, motywy bohatera kompletnie nieuzasadnione (i
można by to nawet podpiąć pod ogólny absurd całości, ale... nie, po prostu, nie trzyma się to
kupy i koniec). Z trudem wytrwałam do końca. I pomyśleć, że ten sam pan uraczył nas
kiedyś świetnym 'Delicatessen', czy choćby uroczą w swoich dziwactwach 'Amelią'.

ocenił(a) film na 6
Kaileena_Farah

Déjà vu .
Generalnie jakby się oglądało to już kolejny raz. Delikatesy nieodparcie się nasuwają. Same dziwne osobowości poparte cudacznymi strojami nie wystarczą by przykuć do ekranu. Francja się cieszy, my mniej. Naciągane 6/10

ocenił(a) film na 3
Kaileena_Farah

Też do mnie nie trafia to poczucie humoru...

Kaileena_Farah

mi się strasznie dłużył..... Były momenty,w których się wyłączałam i myślałam innych sprawach,nagle łapałam się na tym i znowu próbowałam się wciągnąć,ale nie dało się po prostu.NUDY

ocenił(a) film na 9
Kaileena_Farah

Chyba oglądaliście jakiś inny film ;p

Padre_13

Zgadzam się z Padre..ani chwilę się nie nudziłem..co tego, że naciągany??..przecież ten film był jak komiks. O to chodzi żeby było absurdalnie..fajny humor, niesamowicie zgrana drużyna pacyfistycznych antyterrorystów..

ocenił(a) film na 8
Padre_13

Tez tak sadze Ojcze.

Mieushek

film jest przedni. wiadomo, ze przerysowany, kolory przekolorowane, ale o to chodzilo, zeby przesadzić. jasne, ze przewidywalny i z happy endem, ale UROCZY! dawno sie tak nie uśmiałam :-)

ocenił(a) film na 4
Kaileena_Farah

...dla mnie ten rodzaj kina komediowego także jest trudny do zaakceptowania.. temat filmu - ambitny , aż za bardzo jak na taką groteskę.. wyszło jak graffiti przy Picasso.

ocenił(a) film na 8
Kaileena_Farah

A mnie ubawila ta pacyfistyczna komedia.

ocenił(a) film na 7
Kaileena_Farah

hmm ja nawet nie wiem kiedy skonczyl sie film,nie jest to Wyspa Zaginionych Dzieci,ale bawi i to przednio.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones