PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469509}

Bazyl. Człowiek z kulą w głowie

Micmacs à tire-larigot
6,8 15 207
ocen
6,8 10 1 15207
6,2 8
ocen krytyków
Bazyl. Człowiek z kulą w głowie
powrót do forum filmu Bazyl. Człowiek z kulą w głowie

Mam pytanie.W jednej z końcowych scen grupka przyjaciół uratowała Bazyla z rąk handlarzy bronią, a dokładniej jak użyli maszyny która przyciągała wszystko co metalowe - niestety nie wiem jak profesjonalnie ona się nazywa - unieśli w ten sposób samochód, potem było widać, że nawet zegarki czy okulary leciały do tej maszyny. Bardo wielką siłą emanował ten przyrząd. Bazyl był wtedy w bagażniku. Nie sądzicie, ze to przyciąganie powinno mu wyciągnąć kule z głowy!!!! Nie zostało to pokazane! Nie było krwi na jego czole. . . Czy to był błąd w realizacji? Pozdrawiam;)

ocenił(a) film na 9
ulubione88

Też na to zwróciłem uwagę! Nie podobała mi się ta nieścisłość. Ale można uznać, że był "dalej" od elektromagnesu niż zegarki handlarzy...

ocenił(a) film na 6
ulubione88

A może elektromagnes nie przyciąga ołowiu, a kulka w bańce była ołowiana.

grd1

Kul z ołowiu nie robi się od ponad stu lat.

ocenił(a) film na 6
Ppp9

A z czego?

grd1

Zalezy jakie. Najczęściej są wielowarstwowe i maja kulka składników. Ołów może być jednym z nich. No ale to ma być dyskusja o filmach.

ocenił(a) film na 6
Ppp9

Dzięki za odp. Człowiek się uczy całe życie :) Wpisuje się to w zarzucony tu temat przecież. Czyli to jednak był błąd w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones