PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=469509}

Bazyl. Człowiek z kulą w głowie

Micmacs à tire-larigot
6,8 15 207
ocen
6,8 10 1 15207
6,2 8
ocen krytyków
Bazyl. Człowiek z kulą w głowie
powrót do forum filmu Bazyl. Człowiek z kulą w głowie

rozczarowanie

ocenił(a) film na 6

spodziewałam się czegoś dużo lepszego. Dobry film, ale oczekiwalam rewelacji.

ocenił(a) film na 7
PannaMarcjanna

U mnie podobnie... trochę przynudzał monetami ale warto było obejrzeć dla cudownych zdjęć, świetnych aktorów i surrealistycznych scenografii. Zakończenie zdecydowanie na plus!!! To dobre i 'poczciwe' kino wywołujące ciepły uśmiech na twarzy ale czegoś tu zabrakło...

Muszę zakupić wersje z lektorem- wydaje mi się, że napisy, które mam nie oddają wielu żartów słownych - tak samo było z innym filmem Jeuneta ' Jeszcze Dalej nić Północ'. Wersja z lektorem dużo zabawniejsza!

ocenił(a) film na 7
aniajulia_2

Jeszcze dalej niż północ reżyserował Dany Boon.
A co do filmów z lektorem.... co kto lubi, ja natomiast - jeśli mam wybór - nigdy nie zagłuszam aktorów, bo to profanacja oryginału.

użytkownik usunięty
zatracony

Pod warunkiem,że oryginał mówiony jest ogólnokrajowym językiem literackim.Kto zrozumie północno francuski regionalny dialekt?Bez żartów.

ocenił(a) film na 7

Kolego, a co ma piernik do wiatraka? Chińskie i koreańskie filmy też najlepiej smakują z lektorem. A może wolisz dubbing? Hehe... np Klasztor Shaolin z polskim dubbingiem.... miodzio....:)))

ocenił(a) film na 6
zatracony

A to, że Polak Kaszuba szybko nie zrozumie.

ocenił(a) film na 6
aniajulia_2

Tak, lektor na pewno zrobi pauzę i wytłumaczy oglądającemu żart słowny. Dziwna filozofia.

ocenił(a) film na 6
PannaMarcjanna

zdjęcia, kolory - bardzo dobre, muzyka - super ... ale scenariusz troszeczkę mnie rozczarował ... spodziewałem się czegoś lepszego , ale mimo to warto obejrzeć , fani tego typu filmów napewno nie będą zawiedzeni

ocenił(a) film na 6
Bohun_2

ooo... muzyka! wlasnie. rzeczywiscie swietna.

ocenił(a) film na 5
PannaMarcjanna

Jedno wielkie rozczarowanie. Scenariusz tak banalny, iż zniechęcał mnie do oglądania tego filmu do końca.. Szkoda kasy na kino, lepiej poczekac na dvd.

ocenił(a) film na 6
PannaMarcjanna

podzielam Twoje zdanie... nic nowego, nic zaskakującego, ale klimatyczne kino...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones