PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=104277}
5,9 2 272
oceny
5,9 10 1 2272
Becket
powrót do forum filmu Becket

5.0?

ocenił(a) film na 8

Czy to jest jakaś akcja dywersyjna idiotów na FW? Jak film, w którym prawdziwe kreacje tworzą O'Toole i Burton może mieć ocenę niższą niż Atlas chmur na przykład? Coś niebywałego.

ocenił(a) film na 7
jos_fw

Bo atlas... to dzieło mistyczne, nadające co niektórym sens życia, zmuszające do refleksji etc. etc.

A tak serio: spodziewałem się czegoś więcej, bardziej zarysowanej i mocniejszej konfrontacji między dwoma bohaterami. Można było jeszcze trochę relacji zmieścić w 2.5h filmie. Nadal jest to dobry film, ale Lew W Zimie aż kipi od napięcia, natomiast w Beckecie jakoś mi się dramatyzm nie udzielił

ocenił(a) film na 7
Droo

cóż. trolle były i zawsze będą.

ocenił(a) film na 8
immanuel

Cóż, zarówno "Becket 1964" jak i "Lew w zimie 1968" dwa wybitne filmy zostały pożarte przez trolli :)
Dobrze, że na imdb i innych dobrych portalach jest wysoka ocena odzwierciedlająca prawdziwą wartość tych filmów

returner

Ponieważ są to portale anglojęzyczne i ich na pewno bardziej interesuje historia ich własnego kraju niż nas. nie przyszło ci to do głowy? Oni uczyli się o tym w szkole a większość z nas nie, nic więc dziwnego, że anglik czy francuz będą przypominać sobie i z powagą śledzić akcję a polak czy hindus mają na taki film wyj...e.

Nie o trolling się tu rozchodzi.
Ja dałem "nie interesuje mnie" ponieważ przy 1/4 filmu zacząłem szukać na forum inspiracji naukowo-historycznej niestety trafiłem na trollofobów. Film wyłączam bez oceniania, ale ci którzy oglądnęli wydali taki werdykt jaki wydali i nie ma co narzekać tylko trzeba zrozumieć.

ocenił(a) film na 8
Nashael

Przestań hańbić sie głupotą i naiwnością. Zarówno Becket i Lew zimie to wybitne filmy,
a ich niskie oceny na filmwebie tylko odzwierciedlają mizerny poziom tego portalu,
nie mający nic wspólnego z prawdziwą wartością danych filmów w stosunku do oceny na portalu.

returner

Mocnym słowem panie władasz
Lecz paradoks tutaj wisi
Wciąż się tutaj wypowiadasz
Więc masochizm w sobie kisisz

Zaślepiony subiektywnie
W ignorancji uwięziony
Ku SWEJ racji stoisz sztywnie
Cudzą ganisz rozjuszony

Samym wstępem wypowiedzi
Już odrzucasz czytelnika
Na tym wszystkim cierpią młodzi
Idą w ślady poprzednika.

ocenił(a) film na 8
Nashael

Miły Panku,
Gadasz pusto o poranku,
Mądrzy twierdzą - dobry film jest
Kto go lubi, ten zdał test.
A że dużo tu jest trolli
Koneserów bardzo boli
Ignorancję nam zarzucasz
I tym samym mnie zasmucasz
Bo kto dzieła nie dostrzega
O rozumie swym... ostrzega.

jos_fw

Nie potrzebne żadne testy,
wszak oceny nie wydałem.
Chojrak z returnera niezły,
temu wierszem go zrugałem.

Po co znowu ta agresja
i ocena mej potencji?
Po co tak zawistna presja
na ogólnej tej audiencji?

Wszak o filmie złego słowa
nigdy nie wypowiedziałem.
O czym innym była mowa
Tak więc panie - ciała dałeś.





ocenił(a) film na 8
Nashael

Żądasz od nas zrozumienia
My od Ciebie odkupienia.
Jeśli filmu nie widziałeś
Za daleko odjechałeś
W swych opiniach niedorzecznych
A dla Ciebie obosiecznych.
jak nic nie wiesz - milcz waść snadnie
a wypadnie wszystko ładnie

jos_fw

Ja o niebie ty o chlebie
Bawisz tylko się słówkami
Robisz to głównie dla siebie
lecz bezmyślnie i z błędami

Niby wnioski jakieś snujesz
Lecz już ci słówek brakuje
Nawet nie sylabizujesz
Ja już tobie podziękuję

Myśl sobie tam żeś jest lepszy
Nie ma sensu z tobą gadać
Bo 3 po 3 mi tu pieprzysz
żeby tylko twą myśl badać

Każdy wiersz twój Panku, pusty
Żeby tylko zganić wroga
w łbie podobnym do kapusty
Myśl - by mieć mnie na swych rogach

teraz panie idź na wiki
naucz się pisania składnie
wzbogać trochę swe wierszyki
I się dowiedz co to "snadnie"

Tak więc tobie ustępuję
byś ostatnie posiadł zdanie
z głupim się nie dyskutuje
bo zbyt pustą ma on banie.

ocenił(a) film na 8
Nashael

snadnie - dobrze, łatwo, chętnie. Co ci synu nie pasuje? Do szkoły!!!

Nashael

czyli rozumiem, że mam oglądać tylko filmy polskie? Według mnie trzeba ostro powiedzieć, że filmweb przez swój egalitaryzm zatracił swój sens.
Miał być to serwis dla wielbicieli kina, a jest dla wszystkich. Niestety ale wykształcenie Polaków w zakresie kultury filmowej jest po prostu mizerne albo żadne (wiem bo jestem magistrem sztuki). Nie uczy się filmie w szkole, a TV jest zrówaniem do najniższego wspólnego mianownika. Czego się tu spodziewać. Potem nagle taki Nashael napisze, że mamy się grzecznie zgadzać na to co tłum oceni? NIE NIE NIE i NIE mam to gdzieś.

Swoją drogą filmweb ma swoje - efekt skali - dużo kasy z reklam - niech się udławią tą kasą, bo jest tutaj coraz gorzej...

użytkownik usunięty
jos_fw

Ocena filmu Becket to niezła kpina. Widać że dzieciarnia i gimbusy korzystają z internetu. Taki Atlas Chmur poza ładnymi widokami nic nie oferuje widzowi.

ocenił(a) film na 8
jos_fw

Idioci są wszędzie. Pod koniec filmu niemal klęczałem - oglądając popisy aktorskie, ale wiadomo... brak krwawych pojedynków, krwawych orgii, krwawych zwrotów akcji - dyskwalifikuje ten film.

użytkownik usunięty
jos_fw

Zorganizowana lewacka prowokacja.

ocenił(a) film na 6
jos_fw

może mieć; ocenia się film, a nie fakt, że występują w nim dobrzy aktorzy; czasem nawet wybitny protagonista nie pomoże, jak reżyseria jest do kitu; oczywiście w tym przypadku nie jest źle, jednak postawione przez Ciebie pytanie jest niedorzeczne i niesie ze sobą jakąś niedobrą perswazję - ma za zadanie niejako wymusić ocenę na zasadzie: bo ja tak chcę, bo ci aktorzy są dobrzy i koniec!

ocenił(a) film na 10
jos_fw

Nie rozumiem skąd taka ocena...

ocenił(a) film na 8
jos_fw

Nic dodać, nic ująć, Ta ocena to jakaś kpina

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones