PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=730549}

Bella i Sebastian 2

Belle et Sébastien, l'aventure continue
7,0 3 712
ocen
7,0 10 1 3712
Bella i Sebastian 2
powrót do forum filmu Bella i Sebastian 2

CO ZA DZIECIAK!!!

ocenił(a) film na 7

Co jest temu dzieciakowi? Gorzej mu czy jak? Jakiś hiper okres dojrzewania, czy co? Równie nieznośnego bachora dawno nie widziałam. Drze się, biega, nie słucha... jak młodzi widzowie będą brali z niego przykład to współczuję rodzicom. Dobrze, że tata zamknął go w samochodzie, żeby się opanował. A akcja z tym samolotem, no masakra. Ja rozumiem, że samolot musiał się jakoś rozbić, ale czemu przez głupotę chłopca!? Myślałam, że on ma być pozytywnym bohaterem, a doprowadza do katastrofy lotniczej. Chociaż tutaj chyba do twórcy serialu powinnam się zwrócić, czy do autora książki... W ogóle ten film to jedna wielka BAJKA, taka już według mnie mocno przesadzona. Pierwsza część dużo lepsza od drugiej, ale to chyba standard. Ogólnie wzruszyłam się, bo piękna muzyka, historia piękna, ale tak to wszystko ponaciągane było.

ocenił(a) film na 7
Inezune

Zapomniałam o najważniejszym! Pierwsza scena! Zjeżdżanie na sankach po zboczach gór. No złote dziecko, medal za myślenie. Kto normalny tak robi!?

ocenił(a) film na 5
Inezune

Z przykrością potwierdzam powyższe :(
A w scenie z sankami szczególnie piramidalną, anty pedagogiczną głupotą było zachowanie Sebastiana po uratowaniu. Zamiast przerażenia, miękkich nóg, poczucia winy - śmiech, wesołość, głupkowatość!

Reżyser i scenarzyści powinni dostać kilkuletni zakaz pracy przy produkcjach familijnych..
Za pozostałe nonsensy w fabule - też!

ocenił(a) film na 7
Gregory_deVar

akurat dzieciak nie koniecznie, kiedy robi cos niebezpiecznego , co moze sie zle skonczyc, pozniej bedzie to przemyslal i zalowal . Wiem to po sobie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones