PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4116}
5,0 2 353
oceny
5,0 10 1 2353
Beowulf pogromca ciemności
powrót do forum filmu Beowulf - pogromca ciemności
sickrabbit

Większość jak zwykle jest zazdrosna. Ale są obiektywne kobiety takie jak ja które potrafią ją docenić. Pozdro. Masz prawie identyczny gust filmowy jak ja.

Selene_fw

Spoko, a który aktor pociąga cię najbardziej jako mężczyzna.??
Btw masz w profilu zdjecie Rhony Mitry i nick Selene, którą grała K. Beckinsale, jak to wyjaśnisz?

sickrabbit

Selene to imię wampirzycy-wojowniczki z 1 i 2 części Underworld. Selene to po grecku Księżyc Σελήνη Selḗnē. W avatarze mam zaś zdjęcie wampirzej księżniczki Sonji w która wcieliła się Rhona Mitra. Powód jest prosty. Lepsza zbroja ze stali niż wyuzdany lateks. Bardziej szanuje się kobietę w zbroi niż w lateksie.

Selene_fw

Prawdopodobnie jesteś atrakcyjną kobietą, dla której uroda to wada, ponieważ mężczyźni, może przełożeni w pracy nie traktują cię poważnie.
Jesli chodzi o 3 część filmu, to oczywiste że kilkanaście wieków temu nie było lateksu dlatego taka zbroja.

sickrabbit

Która jest bardziej seksowna niż jakikolwiek lateks, i te wszystkie pseudoatrakcyjne panienki z centymetrem tapety na twarzy.

Selene_fw

Bóg stworzył mężczyznę i był zadowolony, a gdy stworzył kobietę stwierdził:Musisz się malować.
Większość na pozór atrakcyjnych kobiet dobrze wygląda w obcisłych dzinsach, z dobrym makijażem itd
Niestety nago i bez makijażu już nie jest tak dobrze.
Ps: coraz bardziej jestem przekonany o twojej urodzie, jakbyś się miała porównać do aktorki to do której jeteś najbardziej podobna??

sickrabbit

Ad. PS: Serah D'Laine

Selene_fw

Ta aktorka jest atrakcyjna i zmysłowa, a więc jesteś taką blondwłosą hybrydą wampirzycy i syreny lubiącą zbroje i oręż. Wybuchowa mieszanka, nawet Michael Corvin nie dałby Ci rady ;)

sickrabbit

Po prostu mam długie proste włosy koloru ciemnego blondu, jestem szczupła, mam błękitne włosy 168 cm wzrostu. Spytałeś się do jakiej aktorki jestem najbardziej podobna to ci odpisałam że, do Serah D'Laine.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones