PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=4116}
5,0 2 370
ocen
5,0 10 1 2370
Beowulf pogromca ciemności
powrót do forum filmu Beowulf - pogromca ciemności

Beowulf w tej wersji jest calkiem niezly dobra muzyka cos w stylu Mortal Kombat na poczatku i dobra rola Lamberta styl jak Highlander- Niesmiertelny ogolnie podobal mi sie i jeszcze sexowna Rhona Mitra ;-)

ocenił(a) film na 6
dahak22

Moim zdaniem film jest znakomity. Przede wszystkim ma dobry klimat. Oprócz tego niezła fabuła, znakomite sceny walk, świetna muzyka i naprawdę ciekawa scenografia. Rola Lamberta też dobra. Ogólnie film bardzo mi przypadł do gustu.

ocenił(a) film na 1
bober

ale wy żartujecie prawda?

suchoparek

nikt tutaj nie zartuje - ten film naprawde jest spoko. fajne walki, dobra gra lamberta, klimat, muzyka, kostiumy, scenariusz sa na dobrym poziomie. a ze niektore elementy filmu sprawiaja wrazenie kiczowatych to swoja droga, ale jako ogol jest dobrze. z checia wracam do tego filmu i szczerze polecam osobom potrafiacym dojzec w filmie zalety pomimo pewnych niesnaskow

użytkownik usunięty
bober

ten film to kicha z majonezem !

ocenił(a) film na 5
dahak22

Dokładnie filmik spoko, dosc ciekawe przedstawienie histori Beowulfa fajna muza, Lambercik w dobrej formie no i ładne kobitki z przepiękną Rhoną M. na czele.

ocenił(a) film na 7
dahak22

Ten film jest ok
Moim zdaniem jest to mutacja Predatora i Mad Maxa

ocenił(a) film na 5
giovanni50

Moim zdaniem mutacja Wiedźmina z Duke Nukem, no i moze do tgo jeszcze Freddy vs. Jason albo Mortal Kombat.

szmylc3

Mozecie podać utfory z filmu ? Film jest spoko

movies_2

teraz zauwazyłem pomyłke - utwory

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones