PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=866092}

Bestia

La belva
4,8 2 543
oceny
4,8 10 1 2543
Bestia
powrót do forum filmu Bestia

tragedia

ocenił(a) film na 1

Typ jest komandosem, ale leje go każdy kto może w każdej scenie. To jakas parodia sensacji. Takiego gniota jeszcze nie widziałem. Szkoda czasu. Tytuł to chyba żart.

ocenił(a) film na 7
arko85

Naoglądałeś się Amerykańskich sensacji, gdybyś choć raz uczestniczył lub chociaż widział prawdziwą walkę(bez zasad, nie na ringu) to wiedział byś, że jest to przedstawione dość realistycznie. Komandos jest przedstawiony prawdziwie, z ludzkiej strony. Nie dziwne, że dostał bęcki kiedy w grę wchodziły narzędzia, podstęp i walka kilku na jednego, nawet komandos nie jest przygotowany na każdą sytuację. Film może nie jest arcydziełem ale na pewno nie gniotem.

ocenił(a) film na 1
arko85

Zgadzam się w 100%... z opisu filmu na pewno pasuje jedno słowo: dramat️

ocenił(a) film na 10
arko85

Gość ma ponad 60 lat :) chciałbyś aby komandosi do 100 byli kilersami?

ocenił(a) film na 3
TweedleMB

Serio oceniłeś ten film na 10 jprd, nic nie wiesz o walce i co potrafi komandos, komandos potrafi się zaadaptować do każdej sytuacji, działają u niego automatyzmy a ten idzie przed siebie, każdy go leje jak chce jprd i co z tego że jest trochę starszy komandos w jego wieku rozwaliłby tych pseudo gangsterów jedną ręką bo zna sztuki walki, jak ktoś by go zaatakował nożem to by mu go odebrał i trzymałby go tak długo aż by nie znalazł lepszej broni, ten film to gniot jakich mało. A ty cierpisz na niedoje8anie mózgowe.

ocenił(a) film na 10
rutekmadafaka

Tu chyba chodzi o opinie o filmie a nie obrażanie innych użytkowników?

ocenił(a) film na 6
arko85

mam 50 lat i byłem komandosem i nie rozwaliłbym nikogo teraz jedną ręką ; czas robi swoje

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones