PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=646754}

Bez kompasu

Rudderless
7,1 3 283
oceny
7,1 10 1 3283
Bez kompasu
powrót do forum filmu Bez kompasu

na co był chory ten chłopak? i dlaczego zastrzelił tych ludzi? chyba cos pominełam w tym filmie...

asiczka666

Prawda? Też miałem wrażenie, że ominąłem cały plot w połowie filmu. Troszkę poszli po bandzie z tą historią, brak wyjaśnień ze strony "choroby" syna, pozostawia ogromny niedosyt.

ocenił(a) film na 9
MrZajac

Obejrzałam 2 razy i choroba Josha nie została wyjaśniona. Chyba, że ktoś jest biegły w angielskim i będzie w stanie przetłumaczyć nam te teksty piosenek i jego zapisy z pamiętnika. Jak ktoś to potrafi to chętnie poczytam - myślę, że będą nam mogły dużo wytłumaczyć i zrozumieć ten film. Z góry dziękuję. Chciałabym też dowiedzieć jakie były relacje między Quentinem a jego mamą. To pomoże nam zrozumieć jego sytuację. A film dał mi dużo do myślenia, bo sama mam kilkuletniego syna - indywidualistę - i martwię się co będzie jak będzie starszy. I nie chcę, żeby problemy naszego rodzinnego życia miały na niego zły wpływ.

ocenił(a) film na 6
spfug

Myślę, że Josh cierpiał po prostu na depresję, czuł się bardzo osamotniony. Wczoraj ten film leciał na cinemax 2 i tam były wszystkie piosenki przetłumaczone i myślę, że z nich można wiele wywnioskować.

r00nii

Jednoznaczne wytłumaczenie tego zagadnienia było by zbyt banalne i pozbawiało ciekawości. Szukanie odpowiedzi na te pytania zostało pozostawione odbiorcy co także skłania do wnikliwej analizy piosenek, które są integralną i nie przypadkową częścią tego filmu.

Tak, teksty piosenek rzucają sporo światła na to zagadnienie, ale wciąż pozostawiają pytania :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
MrZajac

Funny Games

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones