PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=443215}

Bezwzględna gra

Dou Fo Sin
6,8 1 917
ocen
6,8 10 1 1917
Bezwzględna gra
powrót do forum filmu Bezwzględna gra

Oklepana fabuła znika gdzieś w połowie filmu, szkoda, że razem z nią nie znika totalnie przerysowana dramaturgia i odrealnione konflikty - to jest jakaś kpina, te bzdury są na poważnie i to jest najgorsze . Jedyny plusik to znane twarze oraz rozrywkowe sceny akcji - niestety często absurdalnie głupie.

snake1410

chyba ogladales inny film
mocne 8/10

ocenił(a) film na 6
snake1410

nie obrażając nikogo ale żeby tak bardzo emocjonalnie podchodzić do filmu to trzeba mieć coś nie tak z głową
film jest fajny trochę naiwny zwłaszcza ostatni pojedynek troszkę nudny choć końcówka nam to wynagradza poprzednia część byłą lepsza

ocenił(a) film na 7
Tibn

[Maly SPOILER] No, do SPL nie ma porownania. Ale nie jest tak tragicznie. Troche za malo donnie yen'a w donnie yenie i w filmie. W SPL walki byly rozlozone w miare rownomiernie, tutaj w zasadzie tylko na koncu. Ale poscig w gaszczu traw o wiele lepszy niz ostatnia walka, ktora byla odrealniona troche i przydlugawa. Ale fakt - duzo akcji przerysowanych, cos pokroju "strzelamy slepakami" i "jestem niewidomym snajperem".

Rafcyk

Mi się film podobał i dałbym mu wyższą notkę gdyby nie właśnie ostatnia, zbyt nużąca scena walk. W pewnym momencie pomyślałem - no niech już skończą.... Muzyka w filmie zasługuje na uznanie, jest bardzo klimatyczna.

ocenił(a) film na 9
knjaz_gromowladny

Ja to uważam właśnie za zaletę - walka była długa i wyrównana. Poza tym obaj przeciwnicy dostawali mocno po gębie i walczyli zaciekle, a nie jak w przypadku filmów ze Stevenem Seagalem, że kilka uderzeń i kopniaków, a i tak wiadomo z góry, że Steven musi wygrać. Tutaj do końca nic nie było pewne (przynajmniej dla przeciętnego widza). Przyznam jednak szczerze, że wiedziałem, iż główny bohater zwycięży - cóż, doświadczenie miłośnika kina akcji. Wiele takich filmów już się oglądało, ale scena końcowego pojedynku jest - moim zdaniem - wyjątkowo ambitna. 9/10.

underground73

To fakt, ta walka jest naprawdę niezła. Mam ją w rankingu najlepszych pojedynków w historii kina na swoim blogu. http://www.filmweb.pl/user/Rahabiel/blog/536768

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones