PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10011101}

Biały blask: Historia Abercrombie & Fitch

White Hot: The Rise & Fall of Abercrombie & Fitch
5,2 766
ocen
5,2 10 1 766
Biały blask: Historia Abercrombie & Fitch
powrót do forum filmu Biały blask: Historia Abercrombie & Fitch

Jeżeli ktoś chce poznać business case to niestety jest tego raptem kilka minut. 90% skupia się na zarzutach o dyskryminacji ze względu na wyglad i wszystko inne. Żadnego głosu za tym ze taki był po prostu model biznesowy skupiający się na jednej grupie docelowej - zarozumiałej, schludnej, szczupłej, młodzieży. Nie chce brzmieć jak jakiś korwin, ale serio co to za zarzut ze nie mieli rozmiarów dla otyłych?? Jeżeli ktoś nie sprzedaje czegoś dla Ciebie to idziesz do innego sklepu a nie hejtujesz go za to xd tak samo można pozywać ze projektanci mody zatrudniają tylko szczuple modelki; albo ze producenci odzieży plus size nie produkują dla chudych?? Ej jestem tolerancyjny ale to jest przekroczenie jakiejś granicy. Firma nie nawoływała do dyskryminowania itd to była jej prywatna polityka.

citkomarek

Mam podobne odczucia, jestem świeżo po obejrzeniu i zarzuty, które są tutaj przedstawiane są momentami niedorzeczne...

ocenił(a) film na 6
CukrowaWrozka

pretensje i reakcje niektórych ludzi wydają się nadmuchane.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones