PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=630798}
7,5 179 414
ocen
7,5 10 1 179414
7,6 49
ocen krytyków
Blade Runner 2049
powrót do forum filmu Blade Runner 2049

Film nie jest zły, na pewno ciężko mu coś zarzucić pod względem technicznym. Szanuję cześć pierwszą i widziałem ją kilka razy, ale uważam, że trochę się zestarzała. Próba nakręcenia kontynuacji mając do dyspozycji współczesne technologie była dobrym pomysłem, ale ktoś kto odpowiadał za casting się nie popisał. Ryan Gosling nadaje się do roli lalusia albo cwaniaczka, którym prawdopodobnie jest w rzeczywistości (w Big Short na przykład się sprawdził), ale tutaj oglądanie na ekranie jak się snuje było udręką. Prawdziwy dowcip to natomiast Jared Leto w roli antagonisty - zniewieściały aktorzyna choćby nie wiem jak bardzo się starał (a o staraniach można poczytać - również zabawne) nie wypada tutaj wiarygodnie, myślę że rolę transwestytow to jego max na wielkim ekranie. Jedynym plusem są kobiecie partnerki Goslinga.

ocenił(a) film na 5
bzyku94

W pełni się zgadzam. Gosling jest trochę jak Mona Lisa - na jego ustach zawsze można dostrzec delikatny uśmiech... To całkowicie psuje odbiór głównego bohatera.

użytkownik usunięty
bzyku94

Pod względem technicznym film jest jak najbardziej ok,ale przez większość czasu jest nudny,a to powoduje,że momentami dłuży się i odnosi się wrażenie,że trwa dłużej niż 2 godziny z hakiem. No i Gosling w tej roli jest mega sztywny. Nie pasuje do reszty.

W sumie to się zgadzam, ten film tak naprawdę ratuje Ana De Armas, szkoda, że zostaje zlikwidowana, to chyba najsmutniejsza scena w filmie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones