PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=476781}
5,1 3 311
ocen
5,1 10 1 3311
Boogeyman 3: Ostatni rozdział
powrót do forum filmu Boogeyman 3: Ostatni rozdział

Hmmm...

ocenił(a) film na 4

Cóż tu napisać. Widziałem ten film dzisiaj wieczorem. Specjalnie zrobiłem klimat: pogasiłem światła , słuchawki na uszy ,nawet szafę otworzyłem i...nic. Przestraszyłem się może w jednym momencie, reszta to kaszana. Efekty jakich użyto (wybuchy krwi czy sam boogeyman3) są poniżej krytyki (czyżby za mały budżet??). Fabuła denna i nużąca. W niektórych sytuacjach po prostu przewijałem ten film. W jednej sytuacji paradoksalnie rozśmieszył mnie ten film(scena z otworzeniem pralki gdzie wyleciało ciało tej blondynki OMG). Chciało by się pochwalić chociaż muzykę ,ale nie da się. Może dlatego ,że nie jestem fana rockowo-metalowych klimatów ale co kto woli ,to już kwestia gustu. Reasumując nie polecam!!! Można go obejrzeć w skrajnych przypadkach tj. brak czego innego w tv czy w kinie (dosłownie), trzęsienie ziemi i kilka innych przypadków ,o których lepiej nie wspominać...

POZDRO!!!

ocenił(a) film na 2
shadow493

zgadzam się całkowicie. film jest tak głupi i nudny że szok... w paru momentach rzeczywiście potrafił rozśmieszyć. jednym słowem wielkie rozczarowanie... widać ze film mało budżetowy bo żadnej z postaci nie było stać na lampkę nad łóżkiem :)

shadow493

Również zgadzam się z Twoją wypowiedzią. Choc nie oglądnąłem tego filmu ale przeleciałem wyrywkowo i te efekty i to wszystko "żenuła" ;-))) Nawet sie nie zabieram do oglądania...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones