PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1052}
8,1 402 055
ocen
8,1 10 1 402055
6,8 31
ocen krytyków
Braveheart Waleczne Serce
powrót do forum filmu Braveheart - Waleczne Serce

Jest parę takich filmów jak: "Dirty Dancing", "Adwokat Diabła" , "Uwierz w ducha" i również
"Braveheart", które można oglądać bez końca. I co tylko lecą w telewizji nie mogę ich
opuścić. I dzisiaj zasiadam z miską pop-cornu w jednej i chusteczkami higienicznymi w
drugiej ręce i oczywiście, oglądam ponownie.
Bo jak dla mnie, film niesamowity to jest. Zawsze mnie wzrusza, porusza i rozśmiesza tak
samo. I film jak i ścieżka dźwiękowa do niego..
To tyle...

ocenił(a) film na 10
Motherfucker_Jones

Braveheart jest po prostu niesamowity pod wieloma względami, też zawsze oglądam jak leci w TV.

Motherfucker_Jones

Ja jeszcze na mojej liście filmów, które nigdy się nie nudzą mam: Jestem legenda, Ja robot, Szeregowiec Ryan, Szósty zmysł, Gladiator, Mumia, Skarb narodów, Patriota, Fanatyk, trylogia Spidermana i jeszcze kilka :D
Udanego seansu życzę :)

ocenił(a) film na 10
Sorella_filmaniak

Dodałbym jeszcze Ostatni Mohikanin, Speed, Piraci z Karaibów, Helikopter w ogniu, Pearl Harbor.

Janek_fw

Zgadzam się, ale Ostatniego Mohikanina nie widziałam- jakoś nie jestem gotowa na ten film :). Zapomniałam jeszcze o Constantine i Apocalypto.

ocenił(a) film na 10
Sorella_filmaniak

Polecam Ostatniego Mohikanina świetny film, koniecznie obejrzyj :) Apocalypto to już nie ta klasa jednak.

ocenił(a) film na 9
Motherfucker_Jones

A do tego "Zielona Mila", "Skazani na Shawshank", "Dzień Niepodległości",
No i film, którego nie trzeba już oglądać (bo zna się na pamięć) ale który zawsze w święta leci w telewizorze jako nieodłączne tło: "Kevin sam w domu" i "szklana pułapka" :)

ocenił(a) film na 10
Motherfucker_Jones

ile kroć go oglądam zawsze odczucia są te same..
bez wątpienia najlepsza produkcja filmowa!
AAAaarcydzieło!!!

Motherfucker_Jones

Zamiast oglądać w kółko to samo proponowałbym jednak rozszerzyć nieco swoje horyzonty.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones