PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480582}
7,2 44 916
ocen
7,2 10 1 44916
7,5 17
ocen krytyków
Bronson
powrót do forum filmu Bronson

8/10 Warto obejrzeć!

użytkownik usunięty

Film może nie powali na kolana ale warto obejrzeć. Przy piwku i fajce. Paniom raczej się nie spodoba a już na pewno to nie film na romantyczny wieczór z nowo poznaną koleżanka :-)

ocenił(a) film na 7

Zgadzam się prawie w całości, poza tym, że ja jestem kobietą i film mi się podobał. Faktycznie żadne arcydzieło, ale warto zobaczyć choćby dla "wyrobienia" własnego zdania. Pozdrawiam.

ocenił(a) film na 10

też jestem kobietą i też mi się podobał. mało tego, nowo poznany kolega decydując się na akurat ten seans wydatnie zwiększyłby swoje szanse.
także twoja teoria upada :P

noonik

Jeśli miałbym to obejrzeć po raz drugi to, matko! Za jaką zbrodnię, której nie popełniłem!

Uczciwie daję 3/10 również za tych co błądzą, oceniając ten film na 8/10.
Rzeczywiście. Mamy tutaj prawo do oceniania filmu nawet na fazie, co pokazują powyższe ocenki, ale czy powinni?...

Przykre to, jednak nie mnie Was krytykować. Zapewne najarany jak parowóz oceniałbym podobnie...

3/10

ocenił(a) film na 10
vamos5

nie wiem, dlaczego uważasz, że możesz mnie obrażać tylko dlatego, że podobał mi się ten film!
nie wiem też, z czego wywnioskowałeś, że oglądałam go "na fazie", "najarana jak parowóz"?
a może to ty bładzisz dając mu tylko 3/10? skąd wiesz?
umiesz w ogóle dyskutowac nie będac chamskim?

ocenił(a) film na 10
vamos5

"Przykre to, jednak nie mnie Was krytykować" Zgadzam się - nie tobie nas krytykować

ocenił(a) film na 10

https://www.youtube.com/watch?v=vTvgaDmmtmc GENIALNY SOUNTRACK Z TEGO FILMU. Odsłuchaj z dobrymi słuchawkami...

Nie widzę żadnego powodu, dla którego ten film miałby się nie spodobać kobietom. Sama do nich należę, a Bronson zrobił na mnie duże wrazenie (co jest w głównej mierze zasługa genialnej roli Hardy'ego). Serio, skończmy z tymi podziałami na męskie i kobiece kino :p

ocenił(a) film na 9
Metropholis

Pisał to jakiś ograniczony facet. Co zrobić...:).

ocenił(a) film na 8

przy fajce nie ale przy piwkach :)

Hardy boski. Soundtrack rewelacja. I pisze to kobieta. Nie pijaca piwa.

ocenił(a) film na 9

Rola Harde'go świetna. Aktor kameleon. Film dobry. Świetna muzyka. Sceny itp.itd. Nie rozumiem o co chodzi temu kto napisał, że film nie spodoba się kobietom. Współczuje temu komuś. :)

hm, opinia, że się kobietom nie spodoba, nieco mnie zniechęca, choć fanką melodramatów romantycznych nie jestem. natomiast muszę obejrzeć, bo bardzo ciekawi mnie fenomen głównego aktora :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones