PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480582}
7,2 44 916
ocen
7,2 10 1 44916
7,5 17
ocen krytyków
Bronson
powrót do forum filmu Bronson

To prawdziwa magia kina.
Teatr jednego aktora.
Nie sposób opisać tego filmu, to trzeba zobaczyć :)
Dla fanów kina artystycznego, odjechanego, bez hamulców i totalna zabawa formą. Nie widziałem innych filmów tego reżysera ale już go lubię; jego nowe dzieło Valhalla Rising tez zapowiada się na niezły odjazd.

ocenił(a) film na 10
MikeWodzowski

Zgadzam się w 100% > niektóre sceny są wręcz genialne

Jeśli znasz podobne filmy to podziel się swoją wiedzą :)


Pozdrawiam

ocenił(a) film na 9
LELELE

Dokładnie, film to artystyczny popis Tom'a Hardy'ego, można by rzecz, że tylko dla wyrafinowanych gustów, bo z tego co czytałem ludzie go odbierają zbyt dosłownie.

ocenił(a) film na 8
MikeWodzowski

Szukałem wśród komentarzy pod tym filmem jakiegoś, pod którym mógłbym się podpisać, z którym mógłbym się zgodzić.
i to jest właśnie ten.
Ten film jest inny niż wszystkie, niepowtarzalny = Artystyczny odjazd !
Drive - drugi, a chronologicznie pierwszy film Refna jaki widziałem - wydaje się być jeszcze bardziej dopracowanym dziełem.
Z niecierpliwością czekam na Only God Forgives w maju, bo tendencja zapowiada się na rosnącą :))
A Hardy i Gosling to dwaj aktorzy, którzy będą stanowili o przyszłości kina i na pewno będą legendami. Mają chłopaki potencjał, już niemałe doświadczenie, grają różnorodne kreacje i w każdej wypadają rewelacyjnie.
będziemy o nich mówić za kilkadziesiąt lat, jak dzisiaj o Alu Pacino czy Anthonym Hopkinsie.

James_House

Nieprawda, bo Hardy i Fassbender:-)

użytkownik usunięty
MikeWodzowski

Swietnie napisane! Popieram!

ocenił(a) film na 8

zgadzam sie z wami super film

użytkownik usunięty
kakarotto510

To high five kolego czy kolezanko :)

użytkownik usunięty
MikeWodzowski

Polecam Ci w jego rezyserii: Pusher z 1996 i Drive z 2011

ocenił(a) film na 9
MikeWodzowski

Zgadzam się w 100 %.

użytkownik usunięty
MikeWodzowski

Film jest bezdennie głupy, gdyż gloryfikuje przestępców. Główny bohater, który należy do najgorszych społecznych męt zostaje ukazany jako bohater, trochę z ironią, trochę z humorem. I na czym ma polegać tworzenie filmów o właśnie tak nikczemnych jednostkach jakim był główny bohater? Chyba tylko na trzepaniu kasy, bo żadnych wartości artystycznych film nie posiada - pod względem treści jak i formy bagno, w które nie warto wchodzić.

ocenił(a) film na 10
MikeWodzowski

i ta muzyka. niewiarygodnie wysoki poziom.

MikeWodzowski

Film bardzo dobry, ale Tom Hardy w tej roli świetny, nie wiedziałem że tak dobrze potrafi zagrać taką postać.

MikeWodzowski

Fakt, Tom Hardy zagrał swoją rolę znakomicie i to jest plus tego filmu i przynajmniej dla mnie, jedyny plus, bo poza Hardym nic w tym filmie mnie nie zaciekawiło i zadziwiło.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones