PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480582}
7,2 44 916
ocen
7,2 10 1 44916
7,5 17
ocen krytyków
Bronson
powrót do forum filmu Bronson

Bo wygląda mi na podobny po screenach, i nie wiem czy warto brać się za oglądanie, czy
przeskoczyć to i coś innego obejrzeć?

ocenił(a) film na 10
Zajcevv

Pewne podobieństwo można odnaleźć. Chociażby jeśli chodzi o gloryfikację socjopatycznej jednostki i wysunięcie jej na pierwszy plan. "Bronson" bardziej jednak skupia się na warstwie psychologicznej, postać Charlesa jest znacznie bardziej skomplikowana w moim odczuciu. Tak czy siak wiele się nie zastanawiaj, tylko zasiadaj do seansu. Jeśli "Chopper" ci podszedł to i "Bronson" ci się spodoba.

Machine85

Chopper mi jak najbardziej podszedł, co prawda czułem lekki niedosyt , ale klimat i gra aktorska głównego bohatera rewelacja. Dzięki za odpowiedź przekonałeś mnie by nie odkładać tego na pozycje 8729 w kolejności oglądania filmów jak np Avatara, do którego mnie nie ciągnie, i obejrzę dopiero wtedy jak nie będę miał niczego lepszego do wyboru, albo będę gdzieś się nudził a będzie przypadkiem leciało. W każdym razie do końca tygodnia raczej się wezmę za Bronsona.

Zajcevv

No i obejrzałem i dałem tyle samo co Chopperowi 7, oba filmy naprawdę dobre ale po obu jakiś niedosyt zostaje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones