PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480582}
7,2 44 916
ocen
7,2 10 1 44916
7,5 17
ocen krytyków
Bronson
powrót do forum filmu Bronson

Film

ocenił(a) film na 7

Witam, mógłby mi ktoś wytłumaczyć sens tego filmu? Wydaje mi się, że w ogóle go nie
zrozumiałem...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kryszti

Dzięki, właśnie na taką odpowiedź czekałem. Teraz już wszystko rozumiem. A swoim postem na pewno poprawiłeś aspekt myślenia w społeczeństwie. Dobrze, że istnieją jeszcze tacy ludzie jak Ty.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kryszti

Powiedziała osoba stawiająca odstęp przed przecinkiem...
Rozumiem, że Ty przed pójściem do podstawówki znałeś cały układ pierwiastków? Jesteś taki elitarny...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kryszti

Na tym kończę tę rozmowę, napisz, gdy skończysz gimnazjum.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kryszti

Odpuść. Zapytał tylko. Miał prawo. Jeśli nie umiesz albo nie chcesz odpowiadać to po co głos zabierasz?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kryszti

Skoro zapytał to widać można. Skoro dyskutuje tonwidac pyta na serio. Skoro nazywasz poważną dla niego rozmowe parodią to chyba pora odpuścić. Może ktoś udzieli odpowiedzi na główne pytanie i wtedy wszyscy będziemy szczęśliwi :-) pozdrawiam

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kryszti

Nie jest uprzejme to co mówisz. Obrażanie drugiego człowieka nie jest sposobem na przedstawienie swoich racji

ocenił(a) film na 9
lukasz_f

Każdy się wyraża jak chce, jak ktoś ma problem z moim nieuprzejmym sposobem wyrażania myśli to niech ze mną nie konwersuje. Dyskutuję z tymi w których widzę potencjał do dyskusji

kryszti

Pójdę Twoim sposobem i zakończe tę rozmowę.

ocenił(a) film na 9
kryszti

heh nie to ja ją zakończę :)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 7
kryszti

Hahah, jak śmiesznie jest czytać komentarze kretyna, który myśli, że jest inteligentny :D Więcej!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kryszti

Polecam skorzystać z własnej rady,internetowy ćwierćinteligencie.

ocenił(a) film na 9
Mr_Orange92

Jestem także ćwierćinteligentem w realnym życiu, co raczej jest nobilitacją w społeczeństwie które dąży do zerowego poziomu

ocenił(a) film na 7
kryszti

odpowiedź na poziomie połamanego taboretu...

ocenił(a) film na 9
Noizebeat

Nie śmiałbym się porównywać z połamanym taboretem. Powiedzmy że jestem z nim równy :) Bez urazy dla wszystkich połamanych taboretów oczywiście

gimlord123

Szczerze? A jest tu coś do rozumienia?

TheNaturat_2

Niektórzy mogą to odbierać jako krytykę warunków szpitalów psychiatrycznych i traktowania więźniów w tamtych czasach, jak ktoś chce to nawet w Ludzkiej Stonodze coś inteligentnego znajdzie, ot taki urok kina

Gyp

W drugiej części Ludzkiej Stonogi sama wiele znalazłam :P

ocenił(a) film na 8
gimlord123

Tu nie ma nic do rozumienia... film w dużym skrócie opowiada prawdziwą historię.

ocenił(a) film na 9
gimlord123

Co tu rozumieć ? Masz film o konkretnym gościu i oglądasz jego historię

ocenił(a) film na 10
gimlord123

Witam, moim zdaniem film przedstawia wewnętrzny monolog drugiej osobowości głównego bohatera (postać na scenie) do swojej świadomości (widownia) plus oczywiście to jak sam Charles radzi sobie ze swoją skłonnością do przemocy, którą w późniejszych scenach przedstawia jako sztukę. Bohater nie radzi sobie z byciem ciągle zamkniętym a z drugiej strony jego alter ego, które powstało w czasie kiedy odsiadywał wyrok czuje się wręcz wyśmienicie będąc w takich warunkach. Ja po seansie tego filmu przede wszystkim jestem pełen podziwu kunsztu aktorskiego dla jeszcze wtedy mało znanego Toma, który idealnie poradził sobie tzw. "teatrem jednego aktora". Fakt smutnie kończy główny bohater ale paradoks jest taki, że jest mu tam dobrze czuje się najgroźniejszym osadzonym w całej Anglii co jest dla niego powodem do dumy :)

Mam nadzieję, że pomogłem bo jednak film momentami jest bardzo zakręcony, jak to bywa w głowach szaleńców ;)

Pozdrawiam

ocenił(a) film na 7
bylurh

Dzieki wielkie bylurh ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones