PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480582}
7,2 44 916
ocen
7,2 10 1 44916
7,5 17
ocen krytyków
Bronson
powrót do forum filmu Bronson

Świetny Tom Hardy w filmie który nie powinien powstać - dlaczego?
Teraz wzrośnie poparcie, dla gościa który jest psychicznie chory.

Ogólnie to próba skopiowania Mechanicznej Pomarańczy...taa, próba. Nieudana. Bronson to nie ALEX, Alex był zupełnie inną postacią. Całe podobieństwo opiera się tutaj niejako na samym schemacie, dziwne, chore fragmenty...ale w sumie to ok.

Inna sprawa że Mechaniczna Pomarańcza miała większy wymiar, sens i przesłanie. Bronson, opowiada o gościu który lubi się napierdzielać, jest świrem który chce sławy pod prysznicem i chce wolności bo nikogo nigdy nie zabił...Great.

Tego gościa nie powinno się wypuścić z paki, nie dlatego że jest niebezpieczny i może coś komuś zrobić, tylko za jego własną głupotę i zdupconą psychikę.

Mogę wystawić mocne 4/10, więcej tutaj nie można dać. Hardy był świetny i świetnie zagrał.

użytkownik usunięty
PreludeIntoFear

''poparcie, dla gościa który jest psychicznie chory. ''

To tak jak bys twierdził że po filmie ''upadek'' na pewno wzrośnie poparcie dla Hitlera.

To że Bronson doczekał się takiej ''mitologizacji'' , bo tym tez jest ten film ani mu nie pomoże ani nie zaszkodzi... w każdym razie pomnik ma fantastyczny.

Po za tym jak nie wiesz że takie jednostki tworzy społeczeństwo to gratuluję.MÓWIĘ CI TO TERAZ.TAKIE JEDNOSTKI JAK BRONSON TWORZYCIE WY .Z ludzmi piszącymi ''dziwne,chore '' na czele.


Jesteś pro społecznym normalsem to se zobacz strażnika teksasu... tam źli są źli dobrzy są dobrzy itd.



''większy wymiar, sens i przesłanie''

A czy życie ma większy wymiar sens i przesłanie ?


''dziwne, chore fragmenty...''

te sformuowania świadczą o tym że czegoś co jest sztuką nie masz prawa oceniac.Bo masz kiepską percepcje jak i kiepsko jesteś w stanie wyartykułowac to co widzisz i swojej odczucia.

Pewnikiem Bronson jest socjopata. OK.Ale ja tez jestem.



dla mnie bardzo dobry film, po raz koljehny Nicolas Refn pokazał że ma talent do ekranizacji trudnych tematow. Porownywanie do Mechanicznej pomaranczy? bzdura! Bronson jest nie do podrobienia.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones