PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480582}
7,2 44 916
ocen
7,2 10 1 44916
7,5 17
ocen krytyków
Bronson
powrót do forum filmu Bronson

Skad moge zalatwic ten film,w kinach napewno go nie bedzie (u nas w kinach) ,na torrentach tez nie moge go znalezc,moze ktos podsunie jakis pomysł ???

ocenił(a) film na 10
vidas_lsn

brytyjska strona z torrentami (adresu nie znam ale też będę szukał) a jak nie to trzeba będzie poczekać do października bo wtedy będzie premiera w US and A
jak znajdziesz coś to wpisz tutaj, ja jak coś znajdę to napisze

ocenił(a) film na 10
kylakk

Dobra jest !!! co bede wiedzial to bede pisal,bo do pazdziernika kupa czasu z przewagą kupy heheh,mysle ze damy rade cos wczesniej znalezc.pozdro

vidas_lsn

i tu blad :) w kinach bedzie na festivalu w krakowie
Off Plus Camera
trwa do konca tygodnia
zapraszam

ocenił(a) film na 8
Czubi

Zgadza się, byłem dzisiaj na pokazie filmu w ramach OFF'u, świetna rola Hardy'ego. Polecam.

ocenił(a) film na 10
Czubi

No juz sie wybieram na festival do krakowa zeby zobaczyc film,chodzilo o to czy bedzie u nas w kinach,w calej Polsce,gdybym byl nienormalny to bym pojechal do UK ,a do krakowa to prawie tyle samo czasu by mi zajelo hehe.POWIEDZIAL CO WIEDZIAL...POZOSTAJE NADAL CZEKAC.

ocenił(a) film na 10
Czubi

dzięki za info, może się rozejdzie po Polsce... tzn film się rozejdzie nie info ;)

ocenił(a) film na 10
vidas_lsn

Bronson ma być na DVD 6 lipca więc bardzo możliwe że wtedy ktoś wrzuci do sieci dvdripa.

vidas_lsn

http://peb.pl/horror-thriller/555103-mix-bronson-2009-cam.html

ocenił(a) film na 10
tobinh

dzięki, dzięki, dzięki :D jakoś całkowicie o peb.pl zapomniałem :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones