PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=480582}
7,2 44 916
ocen
7,2 10 1 44916
7,5 17
ocen krytyków
Bronson
powrót do forum filmu Bronson

Faktycznie po trailerze spodziewałem się czegoś więcej ale i tak film jest niesamowity. Pewnie nigdy nie trafi do polskich kin ale jak się wam nadarzy okazja obejrzeć to warto.

ocenił(a) film na 10
bmierzicki

Witam chcialbym sie dowiedziec gdzie byles w kinie na tym filmie bo z tego co wiem u nas go nie ma i raczej nie bedzie.Za wszelkie info gdzie moge zdobyc ten film wielkie dzieki.

ocenił(a) film na 10
bmierzicki

Ja tez pare godzin temu wrocilem z kina i film jest niesamowity. Sama postac jest bardzo barwna, a film opowiada o nim w doskonaly, nieco nietypowy i fantastyczny sposob. Z czystym sercem polecam. 10/10
W odp. na pytanie - ja bylem kinie w szkocji, nie wiem jak tworca tematu, ale podejrzewam ze tez uk.
Serdecznie pozdrawiam.

nvm

festival off plus camera krakow graja do konca tygodnia ten film pozdrawiam

Czubi

Też widziałem na Off Camerze. Świetnie zrealizowane kino z GENIALNYM Tomem Hardym w głównej roli. Dawno tak dobrze nie bawiłem się w inteligentny i zajmujący sposób. Trzeba zobaczyć.

ocenił(a) film na 9
Davus

Ja obejrzałem dopiero teraz online: http://www.watch-movies-links.net/movies/bronson/

Tom Hardy dostał ode mnie 10/10 świetnie to zagrał. Sam film dla mnie jest jak balet brutalnie piękny. Świetne światłocienie w niektórych ujęciach Bronson był jak posąg.

Wyrafinowane arcydzieło. Nie umiem znaleść gatunku filmowego by umieścic w nim Bronsona

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones