PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=32678}

Burzliwe lata dwudzieste

The Roaring Twenties
7,9 1 505
ocen
7,9 10 1 1505
Burzliwe lata dwudzieste
powrót do forum filmu Burzliwe lata dwudzieste

Świetny

ocenił(a) film na 8

Jeżeli ktoś kocha filmy z tego okresu to na tej pozycji napewno się nie rozczaruje.Świetny klimat,gra aktorska i typowa dla tamtego okresu muzyka.Film może z powodzeniem konkurować z takimi produkcjami jak "Wielki sen" czy "Mroczne przejście".Gorąco polecam

ocenił(a) film na 8
Buka

Kuźwa ale te stare filmy są dobre właśnie ostatnio oglądam takie stare perełki i przyznam że ten klimat tamtych lat jak i aktorstwo robią swoje w tym filmie również nie brakowało dobrego aktorstwa do tego James Cagney widze go w kolejnym filmie i znów jakoś nie mogę tego aktora skrytykować gdyż aż miło patrzy się na jego grę aktorską,co do samej fabuły uważam że była niezła ukazanie tego jak Bartlett (przedstawiony tutaj jako równy gość) wybija się do góry a potem w kilka dni spada z powrotem na sam dół robi wrażenie do tego te świetne ukazanie tamtych lat tego co się działo itd.na prawdę podobał mi się ten film dlatego ode mnie 8/10.Pozdrawiam

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones