PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306965}

Butelki zwrotne

Vratné lahve
7,3 22 823
oceny
7,3 10 1 22823
7,7 7
ocen krytyków
Butelki zwrotne
powrót do forum filmu Butelki zwrotne

Oczywiście polliter ma rację !!!
Naród przede wszystkim bardziej inteligentny od Polaków.
Zresztą tylu kretynów na 1 km2 co w Polsce to nie ma nigdzie na świecie.

użytkownik usunięty
schulz

Dobrze gada - dac mu piwa ;)

ocenił(a) film na 9
schulz

Chyba niechcący wyjaśniłeś dlaczego Polacy nie robią takich filmów. My narzekamy na naszą rzeczywistość, choć potulnie sami wprzęgamy się do kieratu bo tak robią inni. Tymczasem Czesi (a przynajmniej bohater filmu) zamiast narzekać czy papugować innych starają się znaleźć swoje miejsce na tym świecie i gdy je stracą szukają kolejnego.

ocenił(a) film na 8
YouzeQ

Dokładnie.

MryMry

ja czuje że Czechy to moje eldorado osobiste, że jak spier dalać z tego kraju to tylko tam: piwo pyszne, laski zaje biste, praca jest i czesi chyba są mocni bo nie chcą unii fiskalnej...

ocenił(a) film na 9
schulz

Myślę, że zagęszczenie kretynów jest mniej więcej wszędzie takie samo, ale Czesi są bardziej wyluzowani i nie wytężają się ponad siły, żeby stworzyć oryginalne "dzieło". Po prostu robią piękne i lekkie filmy o życiu i zwykłych ludziach. A ta nasza polska duma i zadęcie niestety w kinematografii też są widoczne - przeważnie z miernym efektem... Kocham Czechów, czeskie filmy i literaturę. To jest zajebisty kraj! :)

schulz

10/10

ocenił(a) film na 10
schulz

W czeskich filmach jest jak w Kubusiu Puchatku. Mamy bohaterów pełnych wad, ale nikt nie przestaje być sympatyczny.
Bez krytycyzmu pokazani są ludzie ze swoimi słabościami,
Czesi nie skaczą sobie do gardeł tak jak Polacy, mają dystans do siebie.
I dlatego uwielbiamy ich filmy, bo czujemy, że nam tego brakuje.

schulz

Swoją wypowiedzią zdawałoby się, że potwierdzasz to dobitnie, na szczęście jesteś tylko niechlubnym wyjątkiem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones