PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=306965}

Butelki zwrotne

Vratné lahve
7,3 22 821
ocen
7,3 10 1 22821
7,7 7
ocen krytyków
Butelki zwrotne
powrót do forum filmu Butelki zwrotne

Jak wyżej, w końcu coś innego niż wszystkie amerykańskie, kasowe produkcje. Przyznam się, że to mój pierwszy "czeski film" i jeśli słynny Petr Zelenka kręci w tym samym klimacie to na pewno zacznę się tym bardziej interesować. Film bardzo przyjemny, miło się ogląda, całkiem dobry humor wyciągnięty z pozoru codziennych, błachych rzeczy. Przedstawiający zwykłych ludzi i ich zwykłe życie, problemy i troski. Miejscami zabawny jak i wzruszający. Aktorstwo pierwsza klasa (moim zdaniem), mimo iż nikt nie jest mi znany z odtwórców głównych ról. Ogólnie to godny polecenia, moja ocena to mocne 8, prawdopodobnie dlatego że obejrzałem całkiem inne kino niż to do którego jestem przyzwyczajony (jutro Piła 4 heh). Kilka postów niżej ktoś stwierdził (nie pamiętam kto, bez obrazy), że Hollywood nigdy nie nakręci takiego filmu, w takim klimacie, i z taką prostotą. Podpisuję się pod tym. Film ma swój klimat, wyróżnia się na tle innych kasowych produkcji, ma klimat który jednym przypadnie do gustu, innym nie. Ja jestem w tej pierwszej grupie :) Mimo to polecam wszystkim, Pozdro :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones