PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=99392}

Córka mojego szefa

My Boss's Daughter
5,7 19 340
ocen
5,7 10 1 19340
Córka mojego szefa
powrót do forum filmu Córka mojego szefa

na początku się spodziewałam jakiejś głupkowatej komedii ale że nie było nic innego w tv to mówię sobie a co tam..
dawno się tak nie uśmiałam- momentami prawie się popłakałam ze śmiechu super-komedia!
i nie wiem jak oni to zrobili !!!!!!!=bo pozornie się wydaje że to jedna z tych "głupich komedii" a na tej można się śmiać że hej!

jedyna rzecz w filmie, co było dla mnie przegięciem to "sikanie"!
(i za to odejmę 1 punkt przy ocenie)
ale to moje subiektywne odczucie:P

dam 9/10 dlaczego?
bo jak się ogląda komedie to powinno się śmiać = a ja się śmiałam przez
3/4 filmu:)

heheh lol :)

ocenił(a) film na 9
kivinka

No faktycznie, te sikanie trochę niesmaczne, ale mogło się podobać. Natomiast gorsza była scenka jak SZEF wisiał na rynnie i zlatywały na niego przedmioty (taka dziecinada jak z filmów familijnych typu Kevin cham w domu .
Ogólnie jednak było tyle śmiesznych scenek pełnych absurdu, że uważam tę komedię za jeden ze śmieszniejszych filmów jakie oglądałem w życiu.
Powalające, pełna gębą oceniam 9/10 !

ocenił(a) film na 7
kivinka

W pełni się zgadzam. Komedia raczej z tych głupkowatych, ale była przezabawna, a przecież o to właśnie chodzi.
A co do sikania, no może trochę zbyt dużo, ale na początku jak zrobił to TJ to też było zabawne.

ocenił(a) film na 7
kivinka

Kocham te komedie mimo iż została zrobiona na kolanie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones