PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=727844}
5,2 30 204
oceny
5,2 10 1 30204
6,8 41
ocen krytyków
Córki dancingu
powrót do forum filmu Córki dancingu
Avenalle

Wszyscy go doceniają, oczywiście na Filmwebie jadą po nim.... i jeszcze żadnej opinii czemu..tylko dno, dno dno...twój intelekt to dno:) Jak oceniasz film, to rozwiń swoje zdanie.

ocenił(a) film na 1
Avenalle

myślałem,że już gorzej nie będzie w polskim filmie....myliłem się,dno przy tym czymś to małe miki...mniej niż zero,ten utwór L.P. winien być całą oprawą muzyczną w tym czymś.

ocenił(a) film na 10
Avenalle

Odpiszę w trzech słowach -debil,debil,debil.

dorota4329583

pozdrawiam serdecznie

ocenił(a) film na 7
Avenalle

'Dno, dno, dno' to jest jedno słowo powtórzone trzy razy...

ocenił(a) film na 2
Avenalle

Bez przesady to nie było DNO!...Dało by radę zrobić z tego 10 minutowy krótki metraż z Kingą Preis...i byłoby dobrze:):):)
A tak to ja nie wierzę w to co widziałem...lubię różne gatunki, konwencję... ale to poza moim mózgiem.

Avenalle

czytaja forum filmweb, dochodze do wnisku, ze wicej u nas niedocenionych krytykow (ROTFL) nizeli widzow
filam zajefajny!
z przymrozeniem oka, z fajna muza
dzieki tworcom za powiem prawdziwego kina!
krytykanci: zrobcie choc cos w miare podobnego...

Avenalle

a syrenki na to

ból
ból
ból

Avenalle

Dno, wodorosty i pół metra mułu!

Avenalle

Nie widziałem jeszcze ale mam zamiar obejrzeć. Co mnie do tego skłoniło, a to że film wchodzi za niedługo do amerykanskich kin. Strasznie mnie ta informacja zdziwiła.

ocenił(a) film na 7
Avenalle

no wjesz, na poczontku to bylo dno, bo wisłoka jest płytka, ale potem dziefczynki syrenki wypłynely i spiewały w klubie i chodziły po mieście i w ogóle, takze nie moge siem zgodzic z twojom głembokom analizom i szerokom interpretacjom tego filmu

pozdrawiam ;)

ocenił(a) film na 8
Avenalle

Nie przesadzaj z tą samokrytyką :-)

ocenił(a) film na 8
Avenalle

jakim trzeba być smutnym januszem kina, żeby ocenić ten film na "1". żal. właśnie dlatego nigdy nie sugeruję się ocenami na filmwebowej gimbazie tylko na rotten tomatoes.

ocenił(a) film na 1
Avenalle

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones