PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655878}

Carol

6,7 44 910
ocen
6,7 10 1 44910
6,9 37
ocen krytyków
Carol
powrót do forum filmu Carol

Carol poświęca prawo do wychowywania swojej córeczki dla miłości. Czy byłybyście gotowe na to drogie panie?

SocialNetwork

Nie do mnie to pytanie ale odpowiem, bo widziałem już taki zarzut wcześniej i nie zgadzam sie z nim.
Carol zostawiła Therese, żeby walczyć o córkę. Podjęła "leczenie", siedzi zamknięta w domu i jest nieszczęśliwa po nic zupełnie bo i tak nie ma dziecka przy sobie. Myślę, że Carol jest dojrzałą kobietą i wie, że jej córka nie będzie miała wiecznie tych kilku lat, dorośnie i będzie mogła sama decydować czy chce widzieć matkę czy nie i kiedy, a wtedy ona chciałaby móc być przy niej. A żyjąc tak jak jest zmuszona w tej chwili do niczego się nikomu nie nada jak sama stwierdza. I nie poświęca prawa do opieki, tylko godzi się żeby córka mieszkała z mężem, ale chce mieć prawo do regularnych wizyt, to albo będzie wojna w sądzie, ale tego woli córce i im obojgu oszczędzić. Poza tym kiedy podejmuje tę decyzję nie ma nawet pojęcia czy Therese przyjmie ją z powrotem, więc to nie jest wybór między dzieckiem a ukochana, prędzej między życiem a śmiercią.

ocenił(a) film na 8
kontuzjowany_poeta

Dzięki za naprawdę fajną odpowiedź. Słusznie zauważasz, to wybór między życiem a śmiercią, choć, przypuszczam, dla wielu to trudna decyzja.

kontuzjowany_poeta

Nareszcie inny punkt widzenia, nieschematyczny. :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones