PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=655878}

Carol

6,7 44 886
ocen
6,7 10 1 44886
6,9 36
ocen krytyków
Carol
powrót do forum filmu Carol

Jestem pod wrażeniem. Widziałam fragmenty. Czytałam książkę, i naprawdę wszystko sobie tak wyobrażałam. Bohaterki (zwłaszcza boska Blanchett), stroje, gesty, spojrzenia aktorek, cała ta smakowita otoczka. WOW. Naprawdę czeka nas świetny film. Szkoda, że premiera dopiero w grudniu-styczniu.

ocenił(a) film na 10
camelflo

Czyjego autorstwa jest ta książka?

ocenił(a) film na 10
inklungs

Patricii Highsmith

ocenił(a) film na 10
miss_russ

Dziękuję. Chętnie przeczytam, bo film - ze względu zarówno na temat, jak i obsadę (Cate, Cate, Cate!) - zapowiada isę naprawdę świetnie. Również nie mogę się doczekać.

inklungs

Tak samo :)
Książka jest fantastyczna w oryginale,
tutaj parę nowych ujęć i krótkie wywiady:
http://www.youtube.com/watch?v=QSRvZcQ_mgs

ocenił(a) film na 10
camelflo

Czy to na pewno prawda, że polska premiera będzie dopiero 4 MARCA? Nie wytrzymam do tego czasu, czekam na ten film już ponad rok i już nie mogę się doczekać, wiem, że będzie należał do moich ulubionych filmów i wróżę mu mnóstwo nagród - w tym, mam nadzieję, kolejnego, trzeciego oscara dla kochanej Cate!

ocenił(a) film na 7
inklungs

Film już jest do ściągnięcia, na nielegalnych stronach, z napisami angielskimi :)

ocenił(a) film na 9
camelflo

...jak i do obejrzenia na popularnych stronach z filmami.

ocenił(a) film na 7
agathhh

Gdzie trzeba podać swój numer telefonu by dostać "niby kod dostępu" a potem ściągają Ci kasę płatnymi sms'ami. Nie polecam.

ocenił(a) film na 10
camelflo

Już jest dostępny normalnie, np. na zalukaj.

ocenił(a) film na 9
inklungs

Grzech obejrzeć tak wizualny film w takiej marnej jakości. Czekanie na premierę się bardzo opłaci.

ocenił(a) film na 8
camelflo

Nie mam nic przeciwko oglądaniu piratów ale ten film trzeba zobaczyć w kinie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones