PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=30536}

Cena honoru

The Four Feathers
7,2 10 709
ocen
7,2 10 1 10709
Cena honoru
powrót do forum filmu Cena honoru

epicki rozmach, młode gwiazdy, twórca wsławiony dobrze przyjętą "Elizabeth", a na ekranie tylko nuda, wyświechtane frazesy o przyjaźni, honorze i godności. w sumie dwie godziny nabuzowanej patosem nudy. na szczęście na ekranie Heath Ledger, który co prawda nie wznosi się tu na jakieś wyżyny, ale przynajmniej jakoś osładza ten banał w klimatach "W pustyni i w puszczy". zdecydowanie poniżej oczekiwań.

ocenił(a) film na 4
Caligula

no dobra, trochę się zapętliłem w swojej wypowiedzi, chyba lepiej jednak czytać zanim cos się opublikuje. na szczęście sens jest czytelny.

ocenił(a) film na 5
Caligula

ja sobie chyba dzisiaj odpuszczę ten film..
jak przeczytałam "Angielski pacjent" w opisie, to mnie odrzuciło.. powinien być ban na takie 'rekomendacje'

Caligula

Zgadzam się na 100 %. Zapowiadało się ciekawie, a było po prostu nudno. 5/10.

Franio

Rzeczywiście nie jest to arcydzieło. :P Ale jakoś lubię ten film. Oglądałem go już trzy razy i wciąż się nie nudzę. Uznajmy, że to moja "wstydliwa przyjemność". Podejrzewam, że gdyby zabrał się za ten film reżyser wyższej klasy od Kapura wyszedłby i lepszy film, ale co tam - i tak źle nie jest.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones