PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=794077}

Chiński łącznik

Zhong Guo Tui Xiao Yuan
3,4 476
ocen
3,4 10 1 476
Chiński łącznik
powrót do forum filmu Chiński łącznik

Porażka

ocenił(a) film na 1

Obsada:Segal i Tyson,więc nie spodziewałem się ambitnego kina.Amantów oni raczej nie zagrają.Ale myślałem,że będą ciekawe walki i rozpierducha,bez głębszej fabuły.Niestety nawet tego nie było.Po 20min przesuwałem film i oglądałem urywkami bo poprostu nie szło tego oglądać.

Arnold_Miller

Tyson ma wrecz astronomiczne długi . Spodziewaj się zatem że czesto będziesz go widywał w takich kaszanach .

ocenił(a) film na 1
parszywykutafon

W IpMan jeszcze Mike źle nie zagrał,i też walczył po swojemu.No a w tym filmie to niestety lipa.

Arnold_Miller

ku..... ten gosciu przepuścił ponad 300 mln $ .Arnold !!!!!!!!!!!!!!!!! jak to możliwe ? i to okolo 10 - 15 lat temu . 10-15 lat temu 300 baniek to na dzisiaj ze 350 mln. !!!!!!!!!!!!!!! JAK ?

Arnold_Miller

no w IPmanie był niezły tak jak w nowym Kickboxerze.Niestety Segal ma coraz więcej filmów i niczym i z niczym :(

ocenił(a) film na 6
Arnold_Miller

Sceny batalistyczne były więcej niż przyzwoite, a udźwiękowienia mógłby pozazdrościć niejeden blockbuster.
Z budżetem 15-20mln$ nie oczekiwałem nic wielkiego, a wyszedł przyzwoity i ciekawy film.
Disney władował w "A Wrinkle in Time" przeszło 100 "baniek", a wyszedł film niemal tragiczny.

alex_gawlas

Budżet 20mln $ to żadne usprawiedliwienie dla tego syfu. Taki ZHAN LANG z Adkinsem i Jing Wu miał tylko 12mln $, a dało się go spokojnie obejrzeć.
Ba nawet zarobkowy był, bo wpływów miał ponad 90mln $, a to z SS i MT nie zarobiło nawet 2mln $ :)

pawelk1504

Co do ZHAN LANG to też uważam nawet jak na akcyjna dość słabiutki zwłaszcza scenariuszowo :)

buterfly

W porównaniu do Chińskiego łącznika przy 8mln budżecie mniejszym jednak jest dużo lepszy...

pawelk1504

Całkiem możliwe Chińskiego łącznika jeszcze nie widziałem, jednak jeżeli jest lepszy to ten film miałby u mnie jedynkę bo Zhan Lang oceniłem jedynie na trójeczkę :)

buterfly

Ja dałem ZHAN LANG 4, a ŁĄCZNIKOWI 1...

pawelk1504

W sumie to w ocenie Zhan Lang niewiele się różnimy :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones